«Пакунки малюка» тепер закуповуватимуть через ProZorro

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про надання породіллям державної допомоги «пакунка малюка». Закупівля відбуватиметься на відкритих аукціонах через ProZorro. Про це 12-го квітня повідомила пресслужба глави держави.

Підписаний закон закріплює повноваження щодо призначення і виплати такого виду державної допомоги за органами соціального захисту населення за місцем проживання батьків (усиновителів, опікуна, піклувальника) новонародженого.

При цьому допомога «пакунок малюка» не зараховується у розмір допомоги при народженні дитини, яка становить 41 280 гривень.

У Зеленського уточнили, що законом закріплюється вартість «пакунку малюка» на рівні трьох розмірів прожиткового мінімуму для дітей до шести років (станом на 1 січня 2021 року – 6306 грн), встановленого законом на дату оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель.

«Зміни дозволять проводити закупівлі товарів для комплектування «пакету малюка» на відкритих прозорих аукціонах через електронну систему ProZorro з метою більш ефективного використання бюджетних коштів», – йдеться в повідомленні.

Закон набуває чинності наступного дня після опублікування, тобто 13-го квітня.

ФОТО – 24 канал

Читайте також:

  1. У Бровари завезли понад 100 пакунків малюка. Перелік речей

  2. «Пакунок малюка» повертається. Президент підписав закон

  3. «Пакунок малюка» оновили й додали речей

  4. При народженні дитини видаватимуть спеціальний «пакунок малюка»

Поділіться.

Залиште відповідь