Броварчани просять створити додаткову третю зміну у відділені гемодіалізу БЦРЛ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У четвер, 16 листопада, на сайті Броварської міськради з’явилась нова електронна петиція від броварчанки Вікторії Загородньої, яка подала пропозицію організувати роботу додаткової третьої зміни у відділенні гемодіалізу БЦРЛ через велику кількість хворих.

У тексті електронного звернення зазначено: «Просимо профінансувати створення додаткової третьої зміни у відділення гемодіалізу БЦРЛ через велику кількість хворих, які потребують проведення процедури, але не потрапили в списки, бо наразі відділення працює лише в 2 зміни, тоді як Київська обласна лікарня – в 4 зміни. Від проведення процедури залежить навіть не здоров’я, а життя пацієнтів. Пропустивши її, йде гостра інтоксикація організму. На жаль, не всі хворі мають фізичну і матеріальну можливість все життя їздити тричі на тиждень на гемодіаліз до інших міст, куди направляють тих, хто не потрапив у броварські списки. Це важка дорога, яку важкохворі без медичного супроводу не можуть подолати».

Також в тексті автор петиції зазначає, що не надавши можливість проводити гемодіаліз за місцем проживання, міська влада свідомо прирікає хворих на смерть.

«Просимо звернути увагу на те, що БЦРЛ фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету, тож першочергово послуги мають надаватися саме жителям міста та району. Якщо кількість таких пацієнтів перевищує можливість відділення, то створення третьої зміни – обов’язкове, так як від його функціонування залежить життя людини»,– зазначає пані Вікторія.

Проголосувати за петицію можна за наступним посиланням: https://petition.brovary-rada.gov.ua/petition/?pid=25

Щоб влада розглянула це електронне звернення, необхідно зібрати 250 голосів. До кінця голосування залишилось 89 днів.

У соціальній мережі FB Вікторія Завгородня також звернулась до броварчан з проханням підтримати цю петицію.

Поділіться.

Залиште відповідь