«Броварська ліга сміху»: Багмут пропонує «увімкнути» гумор

Pinterest LinkedIn Tumblr +

25 лютого у великій концертній залі броварського МКЦ «Прометей» відбудеться кастинг для участі у першому броварському фестивалі «Броварська ліга сміху». Оголошення про кастинг розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі «Вконтакте» медіа-партнер заходу — МГО «Спільними зусиллями».

Відзначимо, що організатором фестивалю є ГО «Броварська мистецька агенція», очільницею якої є колишній керівник відділу культури, а нині радник міського голови Наталія Багмут. Останніми публічними заходами за активної участі пані Наталії був День святого Миколая на Майдані Свободи, обвішаному рекламою наближеного до міського голови місцевого забудовника та «Різдвяний бал» для людей поважного віку, де вона виступила в ролі ведучої вечора.

Після заходу для людей старшого віку в хід пішла нова «артилерія» роботи з електоратом: захід для молоді. У анонсі чітко зазначено: кастинг для броварської креативної молоді.

Сам фестиваль відбудеться в День сміху, 1 квітня, у концерт-холі ТРЦ «Термінал». Підтримку надає Всеукраїнська «Ліга сміху» — визнані майстри гумору, резиденти студії «Квартал 95».Тож аншлаг, треба думати, буде забезпечено.

Поділіться.

Залиште відповідь