Броварська молодь висловила своє бачення молодіжної програми міськради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чотири організації — Об’єднання незалежної української молоді (ОНУМ), ВГО «Сокіл», МГО «Молодь Самопомочі» та МГО «Молодь Демократичного Альянсу» — звернулися до начальника відділу молоді та спорту Броварської міської ради з вимогою внести зміни до проекту міської програми підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2016-2020 рр. Про це на засіданні постійної депутатської комісії з гуманітарних питань повідомили начальник відділу молоді та спорту Дмитро Рожков та депутат Броварської міської ради Олег Берестовий («Демократичний Альянс», один із ініціаторів удосконалення програми).

Молодіжні організації звернулися з проханням створити Координаційну раду з питань молодіжної політики при міській раді, а також регулярно проводити наради, круглі столи, тренінги, семінари та майстер-класи із залученням профільних фахівців та експертів з питань громадсько-політичної свідомості для молоді.

Також молодь виступила з ініціативою проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Запропонували молодіжні організації внести до проекту і деякі статті витрат:

— на проведення військово-патріотичних акцій, табірних зборів, спартакіад з військово-прикладних видів спорту, для допризову молоді;

— для організації проведення загальноміських заходів з нагоди відзначення Дня Молоді та Дня Студента;

— для організації проведення конкурсу програм, розроблених молодіжними громадськими організаціями стосовно дітей, молоді і сім’ї;

Також молодіжні організації звернули увагу на необхідність профінансувати розробку інформ-листка з переліком та контактами всіх міських гуртків, секцій, шкіл, будинків творчості, який би оновлювався щороку з розміщенням на сайті Броварської міської ради.

Члени комісії з гуманітарних питань проголосували рекомендувати програму з такими правками.

Поділіться.

Коментарі закриті.