Броварська рада підтримала програму патріотичного виховання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час засідання 38-ї чергової сесії броварської міської ради депутат(к)и проголосували “за” зміни до програми національно-патріотичного виховання та створення відповідного Центру.

Голосами більшості присутніх депутатів_ок сьогодні було затверджено зміни до програми «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді м. Бровари на 2017-2021 рр.»,  а також проект рішення про відкриття спеціального Центру.

Нагадаємо, у рамках виконання загальнодержавної Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді Бровари розробили власну програму «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді м. Бровари на 2017-2021 рр». Відповідно до неї патріотизму й національній свідомості місцевих дітей навчатимуть за допомогою кінофільмів, конкурсів, заходів до різноманітних свят і визначних дат тощо. Окрім цього, відповідно до проекту рішення міськради у місті передбачається відкриття Центру, на базі якого функціонуватиме 14 гуртків військово-патріотичного виховання, туристсько-краєзнавчого та фізкультурного напрямків. Автор(к)и проекту розраховують залучити до них 210 юних броварчан_ок. Відповідно до проекту Центр для підвищення громадянської свідомості місцевих дітей коштуватиме місту 436,5 тис. грн. Під час сесії депутат(к) також підтримали зміни до Програми нацпатріотичного виховання, що передбачають купівлю необхідного для закладу обладнання.

Як зазначила під час сесії завідуюча місцевого управління освіти і науки Аліна Музика, поки що Центр планують організувати на базі ЗОШ №2, а вже згодом провести конкурс і призначити керівника_цю установи й перенести заклад в окреме приміщення.

 

Поділіться.

Залиште відповідь