Броварські депутати від Демальянсу прозвітують перед виборцями

Pinterest LinkedIn Tumblr +

28 грудня відбудеться звітування обранців Броварської міської ради з фракції Демократичного альянсу. Про це повідомляють у партії ДА.

Як зазначили в команді Демальянсу, щорічне звітування розпочнеться 28 грудня о 10:00 у приміщенні Броварської міської бібліотеки для дорослих, що на бульв. Незалежності, 5.

Нагадаємо, після нещодавнього оновлення до фракції Демократичного альянсу в Броварах входять Андрій Саук, Ірина Нікітчина та Ангеліна Козлова.

Зазначимо, раніше в офіційних джерелах оприлюднили графіки звітування депутатів Ірини Веремчук, Людмили Кулініч, Валерія Іваненка, Петра Бабича, Галини Негоди та Сергія Батюка, Вікторії Коваленко, Вадима Андрієвського, Володимира Білоконя, Сергія Бельського та Максима Семенова.

  1. Броварські депутати Іваненко і Бабич прозвітують перед виборцями
  2. Депутати Броварів Негода і Батюк прозвітують перед виборцями
  3. Броварські депутатки Веремчук і Кулініч прозвітують перед виборцями
  4. Депутати з групи «Рідне місто» прозвітують перед виборцями

Нагадаємо, згідно із законом «Про статус депутатів місцевих рад», обранці зобов’язані звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян періодично, але не рідше одного разу на рік.

Звіт повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про ухвалені радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.

Доповідь депутата місцевої ради може бути проведена в будь-який час на вимогу зборів виборців за місцем проживання, трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації населення.

Фото – із сторінки ДемАльянсу у Фейсбуку

Читайте також:

  1. ДемАльянс Новини Ротація у броварському «ДемАльянсі»: новими депутатами стали Ірина Нікітчина та Ангеліна Козлова
  2. Нові депутати від «ДемАльянсу» набули повноважень
  3. «У тісному колі» та під грифом «секретно»: коли та перед ким звітував Ігор Сапожко
Поділіться.

Залиште відповідь