Броварські депутатки Веремчук і Кулініч прозвітують перед виборцями

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наступного четверга, 26 грудня, обранки Броварської міської ради Ірина Веремчук із «Солідарності» та позафракційна Людмила Кулініч прозвітують перед виборцями за зроблене протягом року. Про це йдеться на сайті міськради.

Як зазначено на вебресурсі, депутатки звітуватимуть у четвер, 26 грудня, о 18:00 у приміщенні актової зали 5-ої школи, що на вул. Київській, 306-а.

Зазначимо, раніше в Броварській міській раді оприлюднили графіки звітування депутатів Валерія Іваненка, Петра Бабича, Галини Негоди та Сергія Батюка.

  1. Броварські депутати Іваненко і Бабич прозвітують перед виборцями
  2. Депутати Броварів Негода і Батюк прозвітують перед виборцями

Нагадаємо, згідно із законом «Про статус депутатів місцевих рад», обранці зобов’язані звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян періодично, але не рідше одного разу на рік.

Звіт повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про ухвалені радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.

Доповідь депутата місцевої ради може бути проведена в будь-який час на вимогу зборів виборців за місцем проживання, трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації населення.

Читайте також:

  1. «У тісному колі» та під грифом «секретно»: коли та перед ким звітував Ігор Сапожко
  2. Звітування нардепа Павла Різаненка: подяк більше, ніж запитань
  3. Ветеранська ГО досі не звітує про фінансування з бюджету та використовує заборонену символіку
Поділіться.

Залиште відповідь