28 жовтня у місті Ірпінь відбувся турнір чемпіонату Київської області з хортингу в розділі «двобій» та «рукопашний хортинг» серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Збірна «ДЮСШ ОС» (Бровари) на цьому турнірі виборола третє загальне місце.
Про це повідомив віце-президент Київської обласної федерації з хортингу Олександр Кононов.
«Наші хлопці БСКХ “ВОЇН” брали тільки участь в розділі «двобій» та представляли цього разу честь клубу 18 бійців. Тільки трьом бійцям не вдалося завоювати медалі цього не простого турніру. У цілому турнір пройшов дуже організовано та всі спортсмени були з позитивним настроєм! Подяка всім людям, які брали участь у цьому святі, а також організаторам цього дійства», – сказав Олександр Кононов.

Вітаємо броварських ВОЇНІВ з призовими місцями:
– Вояковський Богдан – 1 місце;
– Гладкий Андрій – 1 місце;
– Оганов Давід – 1 місце;
– Петренко Максим – 1 місце;
– Соболь Андрій – 1 місце;
– Солонець Андрій – 1 місце;
– Шкнай Кирил – 1 місце;
– Косенко Віталій – 2 місце;
– Тимур Ісмаїлов – 2 місце;
– Железняк Іван – 3 місце;
– Кисленко Віталій – 3 місце;
– Кисленко Максим – 3 місце;
– Косенко Андрій – 3 місце;
– Побережник Владислав – 3 місце;
– Старостюк Євдоким – 3 місце.
