«Броварський хлібзавод працює, але асортимент продукції оптимізували», – Олексій Хорьков

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварчани в соцмережах масово скаржаться на відсутніх хлібобулочних виробів у частині магазинів міста. Директор броварського хлібзаводу Олексій Хорьков запевняє, що борошно є, хлібзавод працює, але у воєнних умовах асортимент довелося опримізувати. Окрім цього озвучив причини, чому в частині магазинів немає хлібобулочних виробів.

За словами Олексія Хорькова, намагаються задовольнити всі заявки з міста і розвозять усю наявну продукцію, що випікають у Броварах. А це –  батон і тостовий хліб. Ліній для виробництва  інших хлібобулочних виробів, зокрема хліба українського, на заводі немає. Заварний хліб і здобу поки що випікати в пекарні припинили, адже працівники живуть переважно в Чернігівському напрямку, звідки не можуть доїхати. Тому асортимент продукції опримізували.

Борошно для випікання хліба є, запевняє Олексій Хорьков, проте через воєнні дії не можуть доставити в Бровари хліб український, житній домашній, бородинський, який випікають на Київському хлібзаводі. Закриті маршрути і в Чернігівському напрямку.

Однак не в усі магазини і Броварів можуть доставити батон і тостовий хліб, адже  частина магазинів припинили працюватиі – продавці бояться виходити на роботу. Через воєнні дії  не готові виїжджати частина водіїв. Впливає і комендантський час, адже люди не встигатимуть добратися додому (на сьогодні комендантський час у Броварах із 17:00 до 8:00).

Проте навіть за таких всіх обставин вчора стояла черга з машин для вивезення батонів і тостового хліба. Вивозять хлібобулочні вироби люди і самовивозом. Приїхати можна на хлібзавод на вул. Металургів, 2.

Не забувають на хлібзаводі і про наших захисників: учора, 26 лютого, хлібзавод забезпечив бійців тероборони 1,5 тис. булок і тостового хліба.

 «У найближчі три доби хлібобулочними виробами Бровари будуть забезпечені в тому об’ємі, в якому зможемо його доставити в магазини», – повідомив Олексій Хорьков.

Читайте також

  1. Росія напала на Україну: українські міста під обстрілом
  2. Росія нанесла повітряні удари по Броварах: 6 загиблих, 12 поранених
  3. Росія напала на Україну: українські міста під обстрілом
  4. Авіаудар по військовому містечку в Броварах: є загиблий, згоріла будівля (оновлено)
  5. У Києві проїзд у громадському комунальному транспорті безкоштовний – Кличко
  6. У броварській лікарні перебуває 17 поранених бійців. Чим допомогти медзакладу

  7. Покарання SWIFTом: наслідки відключення для Росії від міжнародної платіжної системи

Поділіться.

Залиште відповідь