Броварський «УКРОП» обрав нового голову фракції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Як повідомляється на офіційній сторінці політичного осередку “УКРОП” в Броварах, 30 серпня на засіданні депутатської фракції було обрано нового голову. Ним став один із трьох депутатів партії в Броварській міськраді цього скликання – Микола Андрійович Зінченко.

Вже екс-очільник фракції Володимир Білокінь повідомив, що у звязку із сімейними обставинами надалі не зможе виконувати обовязки голови фракції.

Станом на сьогодні вже колишній голова броварського осередку політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Білокінь В.О.

Під час голосування члени фракції підтримали заяву пана Білоконя одноголосно. Новим головою фракції було обрано депутата Миколу Зінченка.

«Ми з порозумінням поставилися до заяви Володимира Білоконя. А тому рішення було прийнято одноголосно. На роботі фракції зміна керівного складу не повинна відобразитися. Ми і надалі будемо працювати єдиною командою і спільно вирішувати питання, що є актуальними, як для нашого міста, так і в цілому в інтересах партії та наших виборців», –  прокоментував новообраний голова фракції.

Автобіографія:

Зінченко Микола Андрійович
Народився 03 січня 1963 року, Чернігівська область, Бобровицький район, с. Піски. Громадянин України. Має вищу базову освіту.

З 1980-1981 рр. — працював в Управлінні побутового обслуговування м.Київ.

1981-1983 рр. — служив в армії.

1983-1989 рр. — ДРСУ-ПМК5.

1989-1993 р.р. —кооператив “Промпобутсервіс”.

1993-1996 рр. — ОО “Каштан”.

1996-1997 рр. — Київський обласний ремонтно-виробничий комбінат.

1997-2002 рр. — Кооператив “Маяк”.

2002 – по теперішній час — директор ПП “МАЯК”.
Член партії УКРОП.

На офіційному сайті БМР ця інформація поки не оновлена.

Поділіться.

Залиште відповідь