Бровари не Бориспільщина: сьогодні відбудеться акція протесту

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 19 червня, о 19:00 на майдані Свободи відбудеться акція проти приєднання Броварщини до нового укрупненого району з центром у Борисполі. Людей на протест скликають кілька політичних сил і окремі жителі міста.

Як зазначили в «Європейській Солідарності», під час мітингу формуватимуть і підписуватимуть лист звернення від громади міста до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Усіх небайдужих громадян закликають долучатися. До протесту і висловлення позиції в партії запрошують також усі демократичні сили Броварів.

Сьогодні виходити на протест закликали також у команді Ігоря Сапожка. Про це, зокрема, розповідають агітатори в інформаційних наметах, які роздають листівки відповідного змісту.

Бровари не Бориспіль

Тим часом у партії Демальянсу про акцію не говорять, але закликають вирішити питання децентралізації комплексно. Мовляв, новостворені громади мають підпорядковуватися області на пряму, без «прокладки» у вигляді району.

Нагадаємо, тиждень тому Кабмін погодив утворення нового району з центром у Борисполі. Опісля питання винесли на розгляд профільного комітету Верховної Ради України. Після скандалу питання зняли з розгляду на доопрацювання.

На сьогодні в Броварській міській раді скликають позачергову сесію для вирішення єдиного питання – розгляду петиції проти нового району з центром у Борисполі.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

  1. 19 червня позачергова сесія: вимагають не створювати район із центром у Борисполі
  2. Бориспільський VS Броварський: делегація з Броварів відстоювала думку громади. ВІДЕО
  3. Сапожко пропонує залишити Бровари центром нового укрупненого району
  4. Адмінреформа: Кабмін погодив новий район для Броварщини із центром у Борисполі
  5. Із 25 районів Київщини залишиться 6. Куди ввійде Броварщина?
Поділіться.

Залиште відповідь