Бровари отримали три з 6-ти «швидких»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Три з 6-ти «швидких» дісталися Броварам, ще три – Борисполю, що входить до Броварської станції екстреної медичної допомоги. Про це стало відомо з публікацій на сторінці Броварської станції екстреної меддопомоги у Фейсбуці.  

Автівки закупило державне підприємство «Медичні закупівлі України», повідомляє «Київський регіон».

24 червня голова Київської обласної ради Наталія Гунько вручила Броварській станції екстреної медичної допомоги сертифікати та ключі від 6 автомобілів «швидкої» марки Citroen Jumper. Із них – 3 автомобілі типу «С» та 3 автомобілі типу «В».

швидкі

швидкі

Усі автомобілі мають комбіновані спеціалізовані опції та новітнє медичне обладнання, де умови роботи бригади медпрацівників максимально наближені до стаціонару.

Такі класи автомобілів екстреної допомоги призначені для транспортування та проведення маніпуляцій зі стабілізації стану пацієнтів. Усі автомобілі укомплектовані сучасним обладнанням: автоматичними ношами, багатофункціональним монітором пацієнта, є електрокардіографи, дефібрилятори. А автомобілі класу «С» додатково оснащені апаратами штучної вентиляції легень, тож дозволяють перевозити пацієнтів у надважкому стані. Такі автівки допоможуть бригадам екстреної медичної допомоги працювати ефективніше.

Безпосередньо Броварам дісталося 3 автомобілі, ще 3 – Борисполю, який входить до Броварської станції екстреної медичної допомоги.

Загалом 30 населених пунктів Київщини отримали 42 автомобілі.

Найбільше, 10 автомобілів, отримала Фастівська СЕМД. Вісім – Вишгородська СЕМД. По 7 – Білоцерківська та Обухівська СЕМД і 4 – Переяславська СЕМД.

При розподілі автівок керувалися потребою на станціях та підстанціях екстреної допомоги.

Як зазначили водії Броварської станції екстреної меддопомоги в інтерв’ю «Погляду», особливо зносилися автівки під час пандемії коронавірусу: тоді «швидкі» до хворих на COVID-19 за добу наїжджали сотні кілометрів. Станом на сьогодні, за добу екстрені здійснюють до 20 виїздів.

За словами головної фельдшерки екстреної медичної допомоги Іванни Яйчені, у Броварах було 9 «швидких», та на ходу – 6 (три автівки – у ремонті).

У броварській «екстреній» несправні три карети. Автівки б’ють пацієнти?

Тепер у Броварській СЕМД є 9 автомобілів на 7 бригад, що дозволить приїздити на виклики швидше. Нагадаємо, «швидкі» мають прибувати на екстрені виклики в межах міста протягом 10 хв та 20 хв – поза межами міста.

Зазначимо, що під час 8 сесії ради Броварської ОТГ депутати віддали 10 млн грн державної субвенції у відділ охорони здоров’я на придбання різного обладнання в броварську лікарню. Це:

  • закупівлю автомобіля «швидкої» – 1,7 млн грн;
  • придбання реанімобіля – 700 тис. грн.;
  • придбання лапароскопу для ЛОР відділення – 2,9 млн грн;
  • придбання двох апаратів ШВЛ – 700 тис. грн;
  • купівля гістероскопу для пологового відділення – 1,4 млн грн;
  • закупівля апарату для штучного дихання передчасно народжених немовлят вагою до 500 г, пологове відділення – 700 тис. грн.

Фото – зі сторінки Броварстської СЕМД у Фейсбуці

Читайте також 

  1. «Швидка», реанімобіль, проєкт для міні-стадіону: куди ще підуть субвенції та кошти з перерозподілу

  2. COVID-19: «швидка» досягла межі можливостей через наплив хворих
  3. COVID-19: броварську лікарню розвантажать. Куди переведуть хворих?
  4. Щеплення проти COVID-19 можна отримати в двох амбулаторіях Броварів
Поділіться.

Залиште відповідь