Бровари залишаються центром: Верховна Рада створила нові райони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Щойно українські парламентарі проголосували за проєкт постанови про ліквідацію старих і утворення нових районів. Відтепер на Київщині залишаться тільки 7 укрупнених формувань, серед яких є і Броварський район. Про це стало відомо з трансляції засідання Верховної Ради України та з інформаційного повідомлення на сайті парламенту.

Як зазначено на сайті ВРУ, на Київщині створять 7 нових районів: Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Бучанський, Вишгородський, Обухівський і Фастівський. Про деталі розподілення територій наразі не повідомляють. Загалом в Україні замість 490 тепер буде 136 районів.

Як пишуть ЗМІ, рішення ухвалили з урахуванням пропозицій комітету. Колегіальний орган додатково запропонував утворити ще кілька районів, ніж передбачили востаннє. Так, на Київщині тепер буде також Вишгородський район.

За постанову проголосувало 238 депутатів, головно обранці з фракцій «Слуга народу» та з двох депутатських груп – «Довіра» і «За майбутнє».

Нагадаємо, перед винесенням до розгляду у Верховну Раду Кабмін у своєму проєкті постанови вирішив об’єднати Броварський і Бориспільський райони, визначивши центр у Борисполі. Однак, у профільному комітеті мапу «перекроїли».

Востаннє колегіальний орган виніс на розгляд парламенту проєкт, у якому залишилися і Броварський, і Бориспільський райони. До «нової Броварщини» планували приєднати Баришівщину, Згурівщину, міста Березань і Бровари.

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Бровари – центр нового району. На голосування парламенту винесуть саме таку пропозицію
  2. «Ні» новоствореному району з центром у Борисполі» – розгляд електронної петиції на 77-ій позачерговій сесії міської ради 19.06.2020 р. ВІДЕО
  3. Бориспільський VS Броварський: делегація з Броварів відстоювала думку громади. ВІДЕО
Поділитись

Leave A Reply