Бухгалтери повернулися у перелік найзатребуваніших спеціалістів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Незважаючи на прогнози, що професія бухгалтера через динамічні зміни на ринку праці втратить популярність, бухгалтери та спеціалісти з управлінського обліку цього літа повернулися в перелік найзатребуваніших спеціалістів. У липні частка вакансій цієї професійної сфери становить 6% від всіх актуальних вакансій. Про це повідомляє кадровий портал grc.ua.

Для кого найбільше роботи у сфері?

Найбільше пропозицій наразі відкрито для бухгалтерів, фінансових аналітиків та економістів. Далі за необхідністю йдуть фахівці з бюджетування й планування та фінансовий менеджмент. Найвища середня заробітна плата пропонується фінансовим аналітикам та економістам – 30 600 грн. Фінансовий менеджмент в середньому може претендувати на зарплату у розмірі 28 600 грн, бухгалтер – на 25 500 грн, а фахівець з бюджетування й планування – на оклад у 24 600 грн.

Які зарплати у сфері?

Cередня заробітна плата, яку пропонують у вакансіях у сфері бухгалтерії та управлінського обліку в липні, становить 25 600 грн. Важливо, що затребуваність та зарплата у представників цієї професійної сфери має тенденцію до збільшення. Так, в лютому середня пропонована заробітна плата становила 14 800 грн та мала тенденцію до зростання кожного місяця. Порівнюючи з лютим цього року, заробітна плата зросла на 66%.

Який досвід потрібен у сфері?

Роботодавці шукають переважно фахівців з досвідом роботи від 1 до 3 років, для них опубліковано 64% пропозицій від усіх вакансій у сфері. Кандидати, у яких досвід роботи 3 – 6 років, потрібні 21% роботодавцям. Ще більш досвідчених кандидатів шукає 4% роботодавців. Лише 11% вакансій відкрито для кандидатів без досвіду роботи.

Хто шукає роботу в сфері фінансів?

За останній місяць активність пошукачі в сфері бухгалтерії та фінансів збільшилася. Третина всіх пошукачів – це представники фінансового менеджменту (33% від актуальних резюме), конкуренція на посаду у цій спеціалізації в середньому по країні 4 особи на одне робоче місце. Другу сходинку за найбільшою кількістю резюме у сфері займають бухгалтери (28%). Третіми зі кількістю серед актуальних резюме в сфері бухгалтерії та фінансів є економісти (14% резюме).

Абсолютну більшість (86%) серед тих, хто перебуває в активному пошуку роботи, складають кандидати з найбільшим досвідом понад 6 років. Менший досвід (від 3 до 6 років) мають 6% кандидатів, а молодих фахівців з досвідом від 1 до 3 років – 4% від усіх пошукачів у сфері. Зовсім без досвіду роботи наразі лише 4% кандидатів у сфері. Отже, конкуренція серед фахівців, особливо тих, хто має вагомий досвід у професії, стає досить сильною.

ФОТО – grc

Читайте також:

  1. Фальшиві вакансії та роботодавці-шахраї: як не потрапити в пастку

  2. Вчителі, лікарі та робітники: актуальні вакансії на Броварщині станом на 13 червня

  3. Увага! Небезпечні вакансії на сайтах пошуку роботи

  4. Безробітних, не працевлаштованих протягом 30 днів, залучатимуть до громадських робіт. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь