«Бюджетні слухання» проведуть похапцем? Депутатам не дали жодних документів для ознайомлення

Pinterest LinkedIn Tumblr +

7 листопада приблизно о 16.00 годині депутати Броварської міської ради отримали повідомлення від апарату ради.

На виконання протокольного доручення 20 чергової сесії від 3.11.16, фінансове управління проводитиме бюджетні слухання головних розпорядників коштів за участі депутатів Броварської міської ради для формування бюджету міста на 2017 рік.

Запрошуємо вас на бюджетні слухання за наступним графіком:

08.11.2016 року о 15.00 год — Відділ капітального будівництва;

09.11.2016 року о 15.00 год — ЦРЛ та КЗ БМР «БМЦПМСД»;

10.11.2016 року о 15.00 год — Управління освіти;

11.11.2016 року о 15.00 год — Управління житлово-комунального господарства.

Місце проведення слухань — малий зал виконавчого комітету.

Справді, пропозицію щодо проведення подібних засідань свого часу ініціював депутат Андрій Василенко, тому й виникло дане протокольне доручення.

Проте, вже завтра, о 15.00, згідно з графіком, має розглядатись бюджетний запит Відділу капітального будівництва без будь-яких супровідних документів.

Чи може бути конструктивною робота без попереднього ознайомлення з розрахунками по видатках з міського бюджету? Жодних розрахунків по іншим галузям господарства міста, що будуть розглядатись на слуханнях, депутатам не надходило.

Як розповіла «Трибуні-Бровари» депутат Ірина Веремчук, такий формат бюджетних слухань — без завчасного попередження та супровідних документів, необхідних для ознайомлення, — може бути навіть небезпечним, адже депутатам доведеться фактично сприймати інформацію «на слух», при тому, що відповідальність за подальші голосування по бюджету ляже саме на їхні плечі.

Вже неодноразово можна було пересвідчитися, коли проекти готувалися виконавчими органами влади похапцем і неякісно, то потім за рішення, які «протягувалися», звинувачували саме депутатів.

Поділіться.

Залиште відповідь