Бювет на Короленка в Броварах закрили

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бюветний комплекс на вул. Короленка вимкнули комунальні служби міста. Причина – забруднення води. Водокачку має дослідити стороння компанія, щоби з’ясувати джерело забруднення. Тим часом вода в інших бюветах міста відповідає санітарним нормам. Про це «Трибуні» сьогодні розповів керівник КП «Броваритепроводоенергія» Григорій Голубовський.

Як зазначив Григорій Голубовський, підприємство уклало договір зі сторонньою спеціалізованою організацією щодо дослідження артезіанської труби. У неї планують опустити відеокамеру, щоби побачити можливі ушкодження. Таким чином – установити причину забруднення води. Підозрюють або забиття фільтру, або пошкодження самої труби.

За результатами обстеження ухвалять рішення щодо подальшого функціонування бюветного комплексу, ідеться на сторінці КП «Броваритепловодоенергія» в Фейсбуку.

ВодаКерівник підприємства розповів «Трибуні», що їхня лабораторія встановила завищений вміст заліза та мутність у воді з бювету на вул. Короленка. Водночас у інших бюветах міста показники відповідають санітарно-гігієнічним нормам, переконує Григорій Голубовський.

Зі слів очільника підприємства, повні результати досліджень наразі не оприлюднені. Лабораторні вимірювання проводили цієї п’ятниці.

Останні оприлюднені дослідження води в бюветах Броварів – за жовтень цього року. Тоді і на вул. Короленка, і на інших бюветах виявили відхилення від нормативних показників якості води. На вул. Короленка та на вул. Олімпійській – завищений вміст заліза. На вул. Олександра Білана – перевищений показник запаху води.

Читайте також

  1. Антисанітарія біля деяких броварських бюветів несе епідемнебезпеку – фахівці
  2. Броварські бювети дезінфікують тричі на день. ГРАФІК
  3. Найкращий напій – вода? Вся правда про солодкі напої
  4. Шахрайство з продажем води в пляшках у Броварах
  5. Бювет на Розвилці та проблема підтоплення: Малофієнко хоче обговорення «по паспортах»
Поділіться.

Залиште відповідь