Чемпіонат України з боксу: броварські спортсмени привезли додому шість медалей

Pinterest LinkedIn Tumblr +

6-11 вересня дев’ять броварчан узяли участь у чемпіонаті України з боксу, який відбувся в Одесі. Про це «Трибуні-Броварів» розповіли у Київській обласній федерації боксу.

Цей чемпіонат є головним стартом та поштовхом для можливості спортсменам взяти участь у чемпіонаті світу, який відбудеться у Сербії в листопаді. Тож боксери зі збірної Київщини, до якої увійшли 9 спортсменів із Броварів, намагалися достойно представити свою область та місто в Одесі, аби через два місяці вже не менш достойно представляти вже свою країну на світовій першості.

У завершальний фінальний день Чемпіонату України з боксу серед чоловіків, запризові місця боролися троє із дев’яти представників Броварів – Ярослав Самофалов, Іван Папакін та Дмитро Ловчинський.

Чемпіонат України з боксу, броварчани. Фото - федерація боксу (обласна)

Броварчанин Ярослав Самофалов у ваговій категорії до 69 кг у напруженому поєдинку проти місцевого боксера, на жаль, йому поступився. Хоча і зробив усе можливе для перемоги.

У ваговій категорії до 75 кг у надважкому поєдинку переміг боксер із Броварів Іван Папакін.
Протягом усіх трьох раундів він домінував над суперником, проявив силу волі та отримав перемогу.

І в останній парі фінальних змагань на ринг вийшов броварський важковаговик Дмитро Ловчинський. Дмитро у видовищному поєдинку поступився олімпійському учаснику 2021 в Токіо – Цотне Рогава.
Хоча броварчанин показав справжній чоловічий бокс, не дозволяв ні на мить перевести подих супернику, завоював велику підтримку з боку вболівальників, але судді віддали перемогу місцевому боксеру. Це викликало великі питання до такого рішення.

(Натиснути на фото для збільшення)

У загальному заліку команда Київської області посіла почесне третє загальнокомандне місце, поступившись харків’янам та господарям чемпіонату – одеситам.