У Броварах діє «активний» парк із віртуальним «тренером». ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

10-го вересня в Броварах відкриють один із 30-ти на Київщині «активних» парків. Про це йдеться на сторінці Київської ОДА. Проте, як стало відомо Трибуні, він функціонує в броварському парку «Перемога» вже з місяць.

«Київщина прогресивно змінюється і стає кращою. Зокрема зараз ми не тільки вдосконалюємо регіональну інфраструктуру в рамках програми Президента «Велике будівництво», а й працюємо на перспективу та турбуємось про здоров’я наших жителів», – зазначає голова КОДА Василь Володін.

Він також вказує, що найближчим часом в громадах області з’являться сучасні місця для масового активного відпочинку. Розташовуватимуться вони в парках, скверах або ж на спортивних майданчиках.

Саме в парку «Перемога» в Броварах 10-го вересня відбудеться офіційне відкриття «активного» парку. Ще 29 таких спортивних зон найближчими днями відкриють в інших містах Київщини.

 «Активний» парк у Броварах уже функціонує. Завтрашнє його відкриття є формальністю», – зазначив «Трибуні-Броварів» очільник міського відділу спорту Дмитро Рожков.

(Натиснути на фото для збільшення)

«Активний» парк – це майданчик, облаштований комплектом спортивного обладнання. До нього входять лавка, шведська стінка, три різнорівневі турники, два бруси та шість стендів із QR-кодами. Активувавши їх за допомогою мобільного телефону, охочі зможуть отримати доступ до спеціального додатка «Віртуальний тренер».

Розташований «активний» майданчик у парку «Перемога» біля тенісних столів, що біля озера.

ФОТО – Ірина Ющенко

Читайте також:

  1. Петиція: спортивна молодь просить облаштувати волейбольний майданчик у парку «Перемога»

  2. У парку «Перемога» облаштовують скейт-майданчик

  3. У Великій Димерці відкрили боксерський майданчик просто неба. ВІДЕО

  4. У парку «Перемога» доламали інклюзивний майданчик для дітей. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь