У парку «Перемога» облаштовують скейт-майданчик

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У КП «Бровари-Благоустрій» запевняють, що облаштування скейт-майданчика – асфальтування та встановлення конструкції з 3 елементів, завершать уже наступного тижня.

Скейт-майданчик облаштовують біля «місточка» неподалік входу з боку церкви.

За словами директора КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Сторчового, у суботу невідомі пошкодили техніку, яка працює на облаштуванні майданчика – вибили у кабінах вікна та виламали двері. Сьогодні, 29 червня, асфальтування майданчика мало завершитися, проте о 10 год техніка ще не працювала.

(Натисніть для збільшення)

Поточний ремонт дорожнього покриття майданчика в парку «Перемога» здійснює ТОВ  «ШБУ-1». Асфальтування обійдеться комунальному підприємству в 170 тис. грн.

Нове обладнання для скейт-парку коштувало КП «Бровари-Благоустрій 197 999,00  грн. Його виготовляє ФОП «Марченко Олег Вікторович». Обладнання складається з 3 одиниць: бенку, квотерпайпу та флайбоксу.

скейт-майданчик

Гарантійний строк на фанерно- дерев’яний каркас фігур – 5 років,  гарантійний строк на фанерну  поверхню фігур для їзди – 3 роки.

Договір підписано 16 червня, встановити обладнання мають протягом 21 дня із моменту підписання договору. Як повідомив Андрій Сторчовий, всі роботи мають завершити 5-7 липня.

Раніше чиновники повідомляли, що старі елементи майданчика будуть частиною більшого майбутнього скейтпарку. Проте згодом Андрій Сторчовий під час оперативної наради зазначив, що старі форми відновити неможливо, тож установлять три нові конструкції, аналогічні тим, що були.

Нагадаємо, що старий скейт-майданчик демонтовано через облаштування на його місці флагштоку.

Читайте також

  1. Броварський парк «Перемога» обладнають новим скейтпарком. Хто і за скільки?
  2. У парку «Перемога» новий скейтпарк облаштують і новими конструкціями
  3. Під флагшток у парку «Перемога» «розчищають» територію 
  4. Понад 32 млн грн на парк: «Перемогу» продовжать капітально ремонтувати. Затверджено робочий проект
  5. Про флагшток та продовження реконструкції парку «Перемога»: чи варто вірити обіцянкам чиновників?
  6. У парку «Перемога» розпочалося будівництво майданчика під встановлення флагштоку
Поділіться.

Залиште відповідь