У парку «Перемога» новий скейтпарк облаштують і новими конструкціями

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До кінця травня майданчик для нового скейтпарку підрядники мають заасфальтувати та встановити три нові конструкції. Про це повідомив директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Сторчовий під час оперативної наради 17 травня.

Ще минулого тижня в парку «Перемога» комунальники демонтували конструкції для скейтпарку, а кілька днів тому розпочали огорожувати майданчик парканом та сітками. На сьогодні він виглядає так.

скейтпарк

скейтпаркскейтпарк

Нагадаємо, що на місці скейтпарку заплановано облаштувати флагшток. Для проєктування  щогли висотою 72 м, із бюджету міста витрати склали  658 258, 42 грн. На будівництво флагштоку з Київської ОДА передбачено 9 млн грн, ще 14 млн грн мають направити на реконструкцію «паркової зони».

У Броварах збудують 72-метровий флагшток для українського прапора

Безпосередньо скейтпарк заплановано перенести ближче до адміністративної будівлі парку «Перемога» та баскетбольного майданчика. Як повідомив директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Сторчовий, старі форми скейтпарку відновити не можна, тож встановлять три нові конструкції, аналогічні тим, що були.

скейтпарк

Демонтовані конструкції

А до цього майданчик, на якому їх розмістять, мають заасфальтувати. Це робитиме підрядна фірма. Роботи передбачено виконати до кінця травня. Загалом, за словами директора КП, майданчик буде тимчасовим, адже на тому місці заплановано побудувати великий скейтпарк із 20 конструкцій. Але це буде в ІІ чергу реконструкції парку «Перемога».

Про флагшток та продовження реконструкції парку «Перемога»: чи варто вірити обіцянкам чиновників?

Нагадаємо, що під час виконання капітального ремонту парку в 2017 році, який  відбувався за кошти як міського бюджету, так і КОДА, відбулося розкрадання грошей у сумі 7 млн грн. А сам капремонт виявився далеко не капітальним.

Читайте також

  1. Під флагшток у парку «Перемога» «розчищають» територію 
  2. Платні гарячі обіди для учнів 5-11 класів та «тренажерна зала» в парку «Перемога» – нові петиції

  3. У Броварах у парку «Перемога» встановлено пост моніторингу повітря

  4. 8-річна дівчинка потрапила в реанімацію після забав на гойдалці в парку «Перемога»

Поділіться.

Залиште відповідь