Прокуратура назвала підозрюваних у розкраданні 7 млн грн на капремонті парку “Перемога”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Як інформує прокуратура Київської області, за результатом робочого виїзду прокурора Київської області Дмитра Чібісова до м. Бровари повідомлено про підозру головному спеціалісту КОДА депутату однієї з селищних рад Київщини, який на підставі підроблених актів виконаних робіт із капітального ремонту парку «Перемога» “завдав державі збитків на суму майже 7 млн грн”.

Нагадаємо, у липні минулого року прокурор Київської області Дмитро Чібісов та голова Київської ОДА Олександр Горган відвідали Бровари з метою перевірки фактів, викладених заявниками, на наявність можливих корупційних схем щодо використання бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт парку «Перемога».

Прокурор звернув увагу на порушення, пов’язані з капітальнм ремонтом парку. Так, на ремонт «Перемоги»  із бюджету міста Бровари у Держфонд було перераховано 9 144 556 грн. У свою чергу Фонд регіонального розвитку виділив на парк “Перемога” 7 114 834 грн. Загалом договір підписано на суму 17 млн 221 тис 733 грн. На папері капремонт парку був завершений ще 2016 року, однак асфальтування доріжок, їх освітлення, встановлення лавочок та інші роботи лишилися тільки у проекті. За вказаним фактом було внесено відомості до ЄРДР, а хід досудового розслідування прокурор узяв під особистий контроль.

Сьогодні, 8 травня, Дмитро Чібісов у присутності захисника, повідомив про підозру головному спеціалісту одного з управлінь Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації, який є депутатом однієї з селищних рад Київської області, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

За інформацією прокуратури, під час досудового розслідування встановлено, що у 2016 році між Департаментом регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА та будівельною компанією укладено договір будівельного підряду щодо виконання робіт із капітального ремонту та благоустрою парку «Перемога» в м. Бровари.

У подальшому чоловік, зловживаючи своїм службовим становищем, усупереч інтересам служби, підписав завідомо підроблені акти про виконання робіт за начебто виконані роботи, які в дійсності виконані не були, усвідомлюючи при цьому, що їх якість, об’єми та вартість фактично не відповідають дійсності.

Так, на підставі підписаних підроблених документів, на банківський рахунок будівельної компанії перераховано майже 7 млн грн  у якості оплати будівельних робіт і матеріалів, які фактично виконаними та використаними не були.

«Незважаючи на складність справи та багатомільйонні збитки, спричинені державі, прокуратурою Київської області зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру особі, причетної до вказаної незаконної оборудки. Ми і надалі доводитимемо до кінця справи і притягуватимемо винних осіб до відповідальності за розкрадання бюджетних коштів», – наголосив прокурор Дмитро Чібісов.

Поділіться.

Залиште відповідь