Платні гарячі обіди для учнів 5-11 класів та «тренажерна зала» в парку «Перемога» – нові петиції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На сайті Броварської міської ради з’явилося дві нові петиції: одна стосується харчування учнів 5- 11 класів, інша – облаштування в парку «Перемога» вуличної «тренежарної зали».

Петицію щодо облаштування в парку «Перемога» вуличної  «тренажерної зали»  опубліковано на сайті міськради 6 травня. Її автор – кандидат на міського голову на виборах 2020 року Ярослав Добрівський.

вулична спортивна зала

Як зазначено в петиції, мета – залучення до занять спортом якомога більше людей. «Здоров’я – це наше майбутнє. Кожен охочий, незалежно від віку і фізичної підготовки, зможе проводити повноцінні самостійні тренування. Тренажери мають підходити і для людей із обмеженими можливостями, що особливо важливо в рамках організації доступного та комфортного середовища міських просторів в області спорту та створення рівних умов для всіх жителів міста», – пише Добрівський.

Петиція вже набрала 25 голосів із необхідних 250. Підписати петицію можна ТУТ.

Друга петиція з’явилася на сайті наступного дня 7 травня і стосується вона гарячого харчування учнів 5-11 класів.

гаряче харчування

Авторка петиції Юлія Войтюк просить розглянути можливість організації в школах міста гарячих обідів для учнів 5-11 класів, позаяк діти, перебуваючи в навчальному закладі з 12 год до 19 год, позбавлені гарячого харчування, що негативно позначається на їхньому здоров’ї. Зазначимо, що в школах міста безкоштовне гаряче харчування отримують лише учні початкових класів, учні 5-11 класів мають змогу купити перекуси в шкільних буфетах.

Юлія Войтюк пропонує розглянути можливість платного харчування, посилаючись на постанову Кабміну №305 від 24.03.2021 р.«Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Більше фруктів і м’яса, менше солі і цукру: зміни норм харчування в школах і садках

Нагадаємо, що з 1 січня в Україні діє новий санітарний регламент для закладів середньої освіти. Він передбачає сучасні норми щодо облаштування шкіл, освітлення, звукового та температурного режиму, а також якості харчування. Відповідно до нових правил, шкільне харчування має стати більш здоровим і різноманітним. Зі шкіл мають зникнути шкідливі снеки та газовані напої, має бути менше хліба, а також солі та цукру. У раціоні школярів має з’явитися більше м’яса й овочів.

Новий збірник рецептів для шкільних їдалень: чи буде в меню броварських учнів полента, мусака та ягідний соус?

Із 250 необхідних голосів, які дозволять винести петицію на розгляд виконавчого комітету, прохання про запровадження в школах міста гарячого харчування для учнів 5-11 класів вже набрало 73 голоси.

Підтримати петицію можна за ЦИМ посиланням.

Читайте також

  1. Нові петиції на захист чистого повітря в Броварах

  2. Петиція: будинку архітектора Івана Кривецького хочуть надати статус пам’ятки. ФОТО
  3. Нова петиція: просять покласти плитку перед будівлею Броварської міськради
  4. Містяни просять запровадити в Броварах програму вивезення листя та встановити світлофор на вул. С. Москаленка – нові петиції 

  5. Мешканці Торгмашу просять врятувати їх від амброзії – петиції

Поділіться.

Залиште відповідь