Нові петиції на захист чистого повітря в Броварах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На сайті Броварської міської ради з’явились дві нові петиції, які стосуються стану атмосферного повітря та контролю за ним у Броварах.

Автором цих петицій є Тетяна Кальченко. Броварчанка розповідає про програми Броварської міської ради з охорони навколишнього середовища Броварів, які не виконуються в повному обсязі ще з 2017 року.

«Програма повинна була захистити кожного з нас від недобросовісних підприємств – забруднювачів повітря, а місто повинно було отримати дієвий механізм контролю за незаконною діяльністю таких підприємств», міститься у першій петиції «Повне виконання програми закупівлі станцій моніторингу в повітрі-2020».

Як зазначено в петиції, за останні роки місто встановило три стаціонарні станції, які вимірюють стан забрудненості повітря. Публічно обіцяно ж було 10 стаціонарних станцій та 2 компактні (портативні).

Тож у петиції жінка просить:

  •  внести відповідні зміни до бюджету міста на другу половину 2020 року.
  • Змонтувати ще сім стаціонарних станцій моніторингу атмосферного повітря та дві переносні станції.
  • Оприлюднити звіт за результатами моніторингу за період роботи діючих станцій по таких пунктах: оцінка стану атмосферного повітря в місті Бровари, джерела забруднення, причини регулярного перевищення допустимих показників всіх шкідливих речовин, які вимірюють станції.

За 5 днів петиція набрала 104 голоси із 250 необхідних.

Інша петиція Тетяни Кальченко також стосується контролю за якістю повітря в Броварах. У петиції йдеться про можливість встановити на найвищій точці Броварів (недіюча труба на території ТОВ «Орієнтир-Буделемент») камер відеоспостереження.

«Наполегливо просимо невідкладно здійснити усі підготовчі та монтажні роботи для встановлення відеокамер на найвищій трубі на території ТОВ «Орієнтир-Буделемент» із наступними обов’язковими характеристиками:

  • Охоплення всієї території навколо вищевказаної труби 360°з використанням щонайменше 6-ти відеокамер.
  • Забезпечення постійного цілодобового відеоспостереження та зберігання історії запису.
  • Можливість вільного перегляду відео через мережу інтернет (наприклад, трансляція кожної камери на Ютуб-каналі) в онлайн режимі з вільним доступом до всієї попередньої історії запису»

Так, у режимі онлайн та за допомогою архівних відеозаписів будь-який мешканець міста зможе спостерігати та виявляти злісних забруднювачів повітря.

Тетяна Кальченко зазначає, що готова допомогти у вирішенні організаційних питань, щодо практичного їх виконання.

Відповідний проєкт рішення авторка петиції просить винести на найближчу чергову чи позачергову сесію Броварської міської ради.

За 5 днів петиція набрала 133 голоси із 250 необхідних.

Фото – НЕЦУ

Читайте також:

1. У Броварах стартував онлайнмоніторинг забруднення повітря

2. Велоекскурсія підприємствами-забрудниками повітря і публічна дискусія про екологію. ФОТОРЕПОРТАЖ

3. Висновок екологічної інспекції щодо невідомої речовини у Красилівці: «має неприємний запах, у воді не розчиняється»

4. У квітні броварське повітря стало бруднішим. ДОСЛІДЖЕННЯ

Поділіться.

Залиште відповідь