У парку «Перемога» розпочалося будівництво майданчика під встановлення флагштоку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже вирито для облаштування фундаменту котлован та вбито 7 із 14 необхідних металевих паль. Усі роботи заплановано закінчити до Дня державного прапора.

Як розповів журналістам «Трибуни» виконроб ТОВ «Пан-Південьбуд» Олег Максименюк, роботи з облаштування фундаменту під флагшток стартували в неділю, 27 червня. За вчора та сьогодні вирито котлован та вбито 7 із 14 необхідних металевих паль. Кожна паля закріплена на глибині 14 м.

флагшток

флагшток

флагшток

флагшток

За словами Олега Максименюка, роботи затяглися майже на місяць через ненадходження необхідних коштів, тож щоб їх  вчасно – до Дня державного прапора – 23 серпня, підрядники  обіцяють працювати в посиленому режимі.

Саму щоглу збиратиме на зеленій зоні біля луна-парку інша підрядна фірма. Як повідомив виконроб, уже зібраний 72-метровий флагшток підійматиме кран поверх дерев та встановлюватиме безпосередньо на облаштований фундамент.

Замовник робіт із встановлення щогли – Департамент регіонального розвитку КОДА. Цей об’єкт включено до переліку таких, що профінансують у межах Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки.

Рішення про будівництво в парку «Перемога» 72-метрової щогли, де майорітиме синьо-жовтий український прапор, під час 2-ої позачергової сесії ради Броварської ОТГ підтримала більшість депутатів – 26. Із бюджету громади на проєктування виділили 700 тис. грн.

Проєктування флагштоку здійснювало ПП «Фегтехком». Проєктні роботи обійшлися місту в 658 258, 42 грн.

флагшток

Як раніше на виконкомі повідомляв міський голова Ігор Сапожко, окрім встановлення флагштока, також передбачено реконструкцію самого парку. За його словами, безпосредньо на флагшток передбачено 9 млн грн, а близько 14 млн грн направлять на реконструкцію «паркової зони».

Згідно з договором будівельного підряду з ТОВ «Пан-Південьбуд», усі роботи обійдуться в  20 768 285, 84 грн і мають завершитися до 20 серпня. Будівництво профінансують із бюджету Київської області. За ці кошти  мають не лише випробувати палі, збудувати споруду флагштоку, облаштувати майданчик для збирання конструкції щогли, а і площадки та доріжки, МАФ та здійснити озеленення.

флагшток

Щогла з прапором має стати третім таким об’єктом в Україні.

Зазначимо, що флагшток облаштовують на території колишнього скейтпарку. Сам скейтпарк із оновленими елементами комунальники обіцяють встановити вже найближчим часом неподалік входу в парк «Перемога» з боку церкви.

Фото – авторки

Читайте також

  1.  У Броварах збудують 72-метровий флагшток для українського прапора
  2.  Під флагшток у парку «Перемога» «розчищають» територію
  3. Про флагшток та продовження реконструкції парку «Перемога»: чи варто вірити обіцянкам чиновників?
  4. Броварський парк «Перемога» обладнають новим скейтпарком. Хто і за скільки?
  5. У парку «Перемога» новий скейтпарк облаштують і новими конструкціями

 

Поділіться.

Залиште відповідь