Броварський парк «Перемога» обладнають новим скейтпарком. Хто і за скільки?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нещодавно відбувся тендер на закупівлю інвентаря для спортивних ігор на відкритому повітрі. Ідеться про три елементи для нового скейтпарку в парку «Перемога». Їх придбають за 198 тис. грн. Обладнання мають передати не пізніше кінця цього року. Про це йдеться на сторінці продажу акредитованого учасника електронної системи публічних закупівель.

Як ідеться в документації, для скейтпарку закуплять бенк, квотерпайп і флайбокс. Усі три елементи становитимуть єдину систему.

специфікація

Із тендерної документації

В аукціоні, який відбувся 4 червня, взяли участь два претенденти. Щоправда ТОВ «Латек» дискваліфікували. Причина – невідповідність у документації.

Таким чином перемогу здобув інший учасник – підприємець зі столиці ФОП Марченко Олег Вікторович – із ціною 197,999 тис. грн. Тепер він зобов’язаний передати інвентар КП «Бровари-Благоустрій» до 31 грудня 2021 року.

Нагадаємо, на місці колишнього скейтпарку в парку «Перемога» планують установити велетенський флагшток. Підготовчі та будівельні роботи вже розпочалися.

Як зазначили чиновники понад місяць тому, у парку влаштують новий скейтпарк – ближче до адміністративної будівлі парку «Перемога».

До кінця травня майданчик для нового скейтпарку підрядники мали заасфальтувати. Про це 17 травня повідомляв директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Сторчовий.

Як розповідав «Трибуні» 13 травня заступник міського голови Петро Бабич, скейтпарк, відремонтувавши, мали перенести та відкрити протягом найближчих тижнів. Нинішні елементи майданчика мали стати частиною більшого майбутнього скейтпарку.

Однак уже за 4 дні директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Сторчовий під час оперативної наради зазначив, що старі форми скейтпарку відновити неможливо. Тож установлять три нові конструкції, аналогічні тим, що були.

Читайте також

    1. У парку «Перемога» новий скейтпарк облаштують і новими конструкціями
    2. Під флагшток у парку «Перемога» «розчищають» територію
    3. Про флагшток та продовження реконструкції парку «Перемога»: чи варто вірити обіцянкам чиновників?
Поділіться.

Залиште відповідь