У парку «Перемога» доламали інклюзивний майданчик для дітей. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Перший у Броварах інклюзивний майданчик, який відкрився зовсім нещодавно у парку «Перемога», звандалили невідомі. Вони понівечили ігрові елементи. Тепер діти з інвалідністю залишилися без місця для розваг. Про це повідомляє Броварська міська рада.

Як зазначають у БМР, ігрове місце представила міська влада громаді як проєкт, що задовольняє потреби дітей з інвалідністю та відкриває для них нові можливості.

Новий майданчик у парку доступний для всіх дітей, а гойдалка, куди дитина може заїхати на інвалідному візку та інші інклюзивні елементи мають допомагати в соціалізації дітей з інвалідністю.

Діти з особливими потребами залишилися без майданчикаПерший у нашому місті інклюзивний майданчик, який відкрився…

Опубліковано Броварська міська рада Вівторок, 9 червня 2020 р.

«Проте, не всі діти та дорослі розуміють призначення нового майданчика. Минулого тижня діти 8 – 14 років розхитали так сильно гойдалку, що з неї випала восьмирічна дівчинка, яка зараз перебуває у лікарні із значними ушкодженнями», – ідеться в повідомленні БМР.

Станом на сьогодні стався ще й акт вандалізму – невідомі понівечили ігрові елементи майданчика. Тож тепер діти з інвалідністю залишилися без майданчика.

Як зазначають у міськраді, сьогодні вночі в парку «Перемога» стався ще один акт вандалізму – невідомі зламали деревця павловнії. А минулого тижня – викопали 5 саджанців кланів. Нагадаємо, кілька днів тому в центрі Броварів також украли 15 туй.

Фото – Броварська міська рада

Читайте також:

  1. 8-річна дівчинка потрапила в реанімацію після забав на гойдалці в парку «Перемога»
  2. Украли 15 туй просто в центрі Броварів. ВІДЕО, ФОТО
  3. У Броварах шукають вандалів, які сплюндрували алею кохання. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь