Черепейнік пообіцяв зробити все можливе, щоб відмінити нові рішення «старого» виконкому

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З’явилася перша публічна реакція представників «демократичної більшості» на рішення від 3 листопада поки ще з діючими повноваженнями виконкому «старого» зразку.

Нагадаємо, що всупереч різним деклараціям та усним домовленостям щодо прозорого діалогу між міською радою та громадою, міський голова Ігор Сапожко разом зі старим складом виконкому, який юридично ще має повноваження, без анонсу та озвучення проекту ухвалили рішення продовжити дозволи на зовнішню рекламу.

Попри неодноразову критику у бік команди міського голови, і, зокрема, його першого заступника Василя Андрєєва, Ігор Васильович призначив відповідальним за виконання рішення про зовнішню рекламу саме Василя Олександровича.

Як заявив у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» новообраний депутат міської ради за списками БПП «Солідарність» Леонід Черепейнік, «треба це все відмінити новим складом ради і виконкому».

Водночас, народний депутат України від округу, який представляє у Верховній Раді Бровари, Павло Різаненко зауважив, що рішення виконкому може скасовувати і міська рада, і суд.

«Виконком може скасовувати свої рішення завжди, якщо вони нормативного характеру, щодо рішень одноразового застосування то сам виконком може їх також скасовувати, якщо вони ще не були виконані», — сказав Різаненко.

На прикладі рішення про дозволи на зовнішню рекламу — якщо той, кому дали дозвіл, ще ним не скористався то рішення ще можна скасувати, якщо вже ним скористалися (встановили біг-борд), то тоді лише в судовому порядку.

Нагадаємо, що переможці на виборах до міської ради по своїх округах, поки що офіційно депутатами не стали і не мають повноважень ухвалювати рішення. Причина — останні підрахунки та уточнення ЦВК щодо складу Київської обласної ради, куди потрапило і кілька представників від Броварів.

Фото видання “Маєш право знати”.

Поділіться.

Коментарі закриті.