Через COVID-19 померла сімейна лікарка з Великої Димерки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цієї ночі з життя пішла Галина Герасименко, 70-річна сімейна лікарка з амбулаторії у Великій Димерці. Жінка мала супутні медичні проблеми. Про це «Трибуні» розповів головний лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк.

Як зазначено на сторінці Великодимерської об’єднаної територіальної громади у Фейсбуку, Галина Герасименко народилася у Великій Димерці. Практично все життя вона жила і трудилася в рідному селищі.

«У пані Галини той випадок, коли обрання майбутньої професії – то влучання в «десятку». Загалом стаж її служінню медицині, а це означає служіння людям, – понад 50 років. В тім числі навчання у медичному училищі, згодом – у Київському медичному інституті», – вказують в ОТГ.

Галина Герасименко

Як зазначив Валентин Багнюк, лікарка мала супутні медичні проблеми з нирками, тому не змогла пережити ускладнень від захворювання коронавірусом.

Зі слів директора лікарні, це вже щонайменше друга смерть серед медпрацівників на Броварщині. Місяць-два тому помер фельдшер одного із населених пунктів району.

Водночас у лікарні є або були хворі лікарі ледь не в кожному відділенні: кардіології, пульмонології,  реанімації тощо. У близько 70 – 80 % випадків зараження відбувалося поза лікарнею, переконує Валентин Багнюк. Однак, часто медики «підхоплюють» вірус і від пацієнтів.

За інформацією Валентина Багнюка, на Броварщині хворіють або перехворіли COVID-19 близько 90 медичних працівників.

Читайте також

  1. На коронавірус захворів керівник броварського центру первинної медицини та його дружина-медик
  2. COVID-19: захворіли працівники броварської школи мистецтв і ЖЕК-4
  3. Президент озвучив, коли в Україні можуть ввести жорсткий карантин
Поділіться.

Залиште відповідь