Черговий акт вандалізму: в парку Перемога повиривали смітники

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У ніч  із 7 на 8 липня невідомі вандали повиривали смітники в парку «Перемога» . Про це «Трибуні-Бровари» повідомив очевидець.

Недільного ранку близько 7:00 пан Олександр вигулював свого собаку в парку «Перемога» і на одній із алей помітив вирвані урни для сміття. Як розповів очевидець «Трибуні-Бровари», на той момент працівник парку і співробітник поліції начебто вже задокументовували вчинене вандалами. Однак у черговій частині Броварського віділлу поліції зазначили, що про виїзд до парку групи патрульних, котра заступила на службу сьогодні, їм нічого не відомо.

Відео надане очевидцем

Близько 10:00, коли журналістка «Трибуна-Бровари» була в парку, смітники вже стояли на місцях. Утім, сліди вандалізму таки було помітно.

На момент написання новини, отримати коментарі працівників КП «Бровари-Благоустрій» чи співробітників поліції не вдалося, адже неділя — офіційний вихідний день.

Нагадаємо, у травні цього року парк потерпав від нашестя вандалів: невідомі обписували щойно встановлені собачі вбиральні, виривали лавки, розкидали смітники та нівечили вбиральню. Мешканці розповідають, що нині патрулювання не здійснюється ані поліцією, ані громадськими формуваннями. 29 березня депутати проголосували за створення комунального підприємства «Муніципальна варта Бровари», одним із завданням якого мала стати й охорона парку «Перемога». Утім, підприємство й досі не почало своєї роботи.

 

Поділіться.

Залиште відповідь