Чернівецька область із 1 березня – у «червоній» карантинній зоні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чернівецька область офіційно увійде до «червоної зони» адаптивного карантину з 1 березня. На її території запроваджуються максимальні обмеження. Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 лютого.

Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, в Чернівецькій області реєструється стійке погіршення епідеміологічної ситуації. Кількість нових випадків захворювання, порівняно з початком року, вже збільшилась утричі.

Також Ляшко заявив, що сім областей України, які наразі перебувають у «помаранчевій» зоні епідеміологічної небезпеки, можуть бути переведені найближчими днями в «червону» зону. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Варто зазначити, що Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська і Тернопільська області знаходяться на «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки. Тобто ці області потенційно також можуть найближчими днями бути переведені на «червоний» рівень», – підкреслив головний санлікар країни.

Обмеження «червоної» зони

обмеження червоної зониЗазначимо, що «Червоний» рівень запроваджують, якщо упродовж трьох днів поспіль фіксують перевищення хоча б двох показників. Так, на Буковині зараз частка позитивних результатів із усіх зроблених ПЛР-досліджень складає понад 20%. Крім того, допустиму норму перевищує число госпіталізованих.

Нагадаємо, що за рішенням Кабінету міністрів, із 24-го лютого Україна повернулася до адаптивного карантину. На Київщині, зокрема і в Броварах, встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

ФОТО – 24 канал

Читайте також:

  1. У броварській лікарні прищепили від COVID-19 перших медиків на Київщині. Відео

  2. Із 24 лютого Бровари – у «жовтій» карантинній зоні. Які заборони залишаються

  3. COVID-19: коли, якими вакцинами та як прищепитися пересічному українцю

  4. Із 24 лютого в Україну повертається адаптивний карантин із кольоровим зонуванням. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь