Чому навчили випускників Школи депутатів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У січні в Броварах за ініціативи політичної сили Демальянс було проведено два дні навчання у безкоштовній Школі депутатів для активних мешканців міста.

«Навчання розраховане на тих, кому набридло сердитись на органи місцевого самоврядування в коментарях у Фейсбуці, і він готовий діяти — стати частиною міської адміністративної верхівки», – так організатори окреслили головну мету Школи.

У перший день, 20 січня, на заході виступали Vice President в YEPP and Co-founder Ukrainian Centre for European Policy Інна Корсун та народна депутатка, член політради ДемАльянсу Світлана Заліщук. Під час занять слухачі дізнались про правила публічних виступів — як взаємодіяти з аудіторією та доносити свої думки. Також учні набули знання по роботі народного депутата, про його обов’язки та повноваження.

Навчання другого дня, 27 січня, проводили юрист та член правління ДемАльянсу Максим Черкасенко, співголова ДемАьянсу, депутат броварської міськради Андрій Саук, голова фракції ДемАльянсу в БМР, член правління партії Олег Берестовий та народний депутат Сергій Лєщенко. Вони розповіли про фандрейзинг та роботу органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

По закінченні лекцій 10 слухачів отримали сертифікати та виявили бажання застосувати свої знання на практиці.

Поділіться.

Залиште відповідь