Чотири мережі АЗС призупинили продаж преміального палива

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Через запровадження урядом України граничного рівня торговельної надбавки на середню ціну бензину і дизельного палива, мережі автозаправних станцій (АЗС) WOG, ОККО, КЛО та Socar повідомили про тимчасове припинення продажу пального преміального класу. Про це АЗС повідомили в соціальних мережах.

«З 15 травня у зв’язку з введенням державного регулювання цін на паливо на АЗК ОККО тимчасово припинено реалізацію PULLS 95 і PULLS Diesel. Це пов’язано з тим, що продаж палива цих марок за ціною, встановленою Кабінетом Міністрів на травень, збитковий для мережі», – ідеться в повідомленні ОККО.

WOG повідомляє про припинення реалізації преміального пального 95 Mustang та ДП+Mustang.

З аналогічними анонсами виступили й КЛО та Socar. У випадку КЛО йдеться про марки пального VENTUS 95 та VENTUS Diesel, у випадку Socar – про марки NANO 95 та Diesel Nano Extro.

Уряд України обмежив ціни на паливо

Кабінет міністрів України постановою № 474 від 14 травня 2021 року встановив на період дії карантину граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива не вище семи гривень за літр та бензину – не вище п’яти гривень за літр.

Середня вартість одного літра дизельного палива і бензину визначається та оприлюднюється міністерством економіки тричі на місяць на підставі розрахунків НАК «Нафтогаз України», проведених на підставі даних за попередню декаду, сум митних платежів та офіційного курсу валют від Національного банку.

ФОТО – Українські новини

Читайте також:

  1. Нелегальні АЗС та АГЗП в Броварах: їх закривають, а вони відкриваються

  2. У Броварах затримали розбійників, що грабували АЗС. ФОТО, ВІДЕО

  3. Броварчанин зі спільником на трасах Київщини крали пальне з вантажівок. ФОТО

  4. Пальне на АЗС подорожчало на 30-60 коп./л – UPECO

Поділіться.

Залиште відповідь