Чи підтримає міська влада створення вільного простору в Броварах?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ще одна петиція на сайті Броварської міськради про створення вільного простору для просвітницьких та волонтерських проектів набрала необхідні 250 голосів. Тепер виконавчий комітет має її розглянути.

Петицію про створення у Броварах вільного простору або антикафе для волонтерських, освітніх, просвітницьких молодіжних та дитячих проектів створив броварчанин Олександр Плахов. У поясненнях він наголошує по необхідність такого закладу: «Платформа для розвитку громади, налагодження комунікації в соціумі, збільшення колективного креативу, обміну цікавими ідеями, що позитивно вплине на спільноту міста і підвищить культурний рівень мешканців. Жителі та гості міста матимуть можливість відвідувати різні цікаві інтеграційні та освітні заходи».

Також цю ідею підтримали BroBots – Brovary IT Hub, які і й закликали броварчан голосувати за цю петицію й вона дібрала необхідні голоси.

Нагадаємо, що міську бібліотеку навесні 2016 року вже хотіли модернізувати під вільний простір. Але не вийшло. Тоді працівники бібліотеки розцінили це як загарбництво та знищення приміщення. Іншою спробою стало відкриття комп’ютерного класу на базі, знову ж таки, міської бібліотеки для викладання безкоштовних курсів із програмування. Переобладнали приміщення, яке використовували як книгосховище. Але клас так й не відкрили.

І ось ще одна спроба відкриття вільного простору. Чи погодиться влада підтримати створення сучасного культурного куточка в місті, простором для спілкування та об’єднання людей різних вікових категорій та інтересів?

Вільний простір, коворкінг, антикафе – це нові формати громадських закладів. Останнім часом дуже активно з’являються та розвиваються у багатьох містах України. Відмінність від звичайного кафе в тому, що платити треба за час який ви проводите у закладі, а не за їжу чи напої. В них можна працювати, грати та збиратися компаніями.

Поділіться.

Залиште відповідь