COVID-19: ще одна смерть на Броварщині. Остання СТАТИСТИКА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

21 червня в Княжичах помер 74-річний дідусь, який захворів коронавірусом. Чоловік мав супутні захворювання, зокрема пневмонію, яка розрослася на фоні COVID-19. Про це повідомляють у керівництві первинної медицини Броварського району.

Як зазначили медики, пацієнт потрапив до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні, де за короткий час перебування помер. У «первинці» також розповіли, що до медичних працівників, які продовжують заражатися і хворіти, чоловік не мав стосунку.

У центрі повідомили, що з початку минулого тижня занедужали 5 медичних працівників – усі із закладів охорони здоров’я Києва. Двоє з них живуть у Гоголеві. По одному – у Квітневому, Княжичах і Красилівці.

За інформацією Броварської міської ради, станом на вчора за весь час спостережень у  Броварах зафіксовано 110 випадків COVID-19, а в районі – 101. Водночас повністю одужали з них 47 містян і 64 жителі сіл і селищ Броварщини.

У статистиці Київської обласної державної адміністрації дані відрізняються в менший бік, однак є деталізація за населеними пунктами. Станом на вчорашній ранок у регіоні зареєстрували таке число випадків (у дужках – кількість людей, які одужали):

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також:

  1. Коронавірус: загадка «тихих носіїв» без симптомів
  2. Хворих на COVID-19 до 132 тис. осіб? МОЗ запускає масове тестування
  3. Уряд продовжив карантин до 31 липня
Поділіться.

Залиште відповідь