COVID-19: захворіли працівники броварської школи мистецтв і ЖЕК-4

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварській міській дитячій школі мистецтв минулого тижня вчителька захворіла коронавірусом. А в ЖЕК-4 – один із працівників. Частину контактних осіб відправили на самоізоляцію та дистанційну роботу. Загалом за останній тиждень з усіх хворих на COVID-19 померли 4 жінки з Броварів. Про це повідомляють у відповідних службах.

Як розповіла керівниця відділу культури Броварської міської ради Катерина Мелікова, вчителька з Броварської міської дитячої школи мистецтв, що на бульв. Незалежності, 12-В, захворіла минулого вівторка, 13 жовтня. Того ж дня вона здала тест. Відповідь про позитивний результат отримала 15 жовтня, а наступного дня пішла на лікарняний.

Зі слів очільниці відділу культури, викладачка відреагувала на симптоми відразу. Із дітьми вже хворою не контактувала, але перетиналася з двома іншими вчителями. Вони тепер пішли на самоізоляцію.

Класи викладачів наразі не працюють, програму збираються «наздогнати» після виходу вчителів на роботу. Водночас, зі слів Катерини Мелікової, 26 жовтня музичні школи ідуть на планові канікули.

Читайте також: «Позачергові» вдвічі довші осінні шкільні канікули – рекомендація МОН

Як зазначив очільник КП «ЖЕК № 4» Олександр Кабзюк, минулого тижня коронавірусом занедужав один із їхніх працівників. У результаті, недужий пішов на лікарняний. А ще 12 офісних працівників комунального підприємства – на самоізоляцію. Мовляв, вони контактували і могли заразитися.

За інформацією очільниці управління освіти та науки Оксани Мельник, на цей час у Броварах на самоізоляцію закриті 4 групи в садочках – по одній в «Перлинці» та «Ялинці», а також дві у «Віночку».

Читайте також: У «Перлинці» закрилася група через виявлений COVID-19

Епідемічна ситуація

Як розповіла під час сьогоднішньої оперативної наради в Броварській міській раді керівниця місцевого відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног, у Броварах залишаються активно хворими 680 людей, іще 335 – у районі.

За весь період пандемії зареєстровано 46 хворих дітей із Броварів. Водночас зі слів заступниці головного лікаря первинної медицини міста Наталі Усиченко, на цей час на COVID-19 хворіє 30 дітей.

З початку коронавірусу, зі слів Віри Товстоног, захворіли 188 медичних працівників, з яких 79 – із місцевих закладів охорони здоров’я. Решта – працюють у столичних медичних установах.

ВЛД

Відділ лабораторних досліджень у Броварах

Як розповів керівник Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк, на цей час у лікарні перебуває 33 дорослих пацієнти і одна дитина з підтвердженим COVID-19. Окрім того, троє недужих – у реанімації. З них двоє перебувають на штучній вентиляції легень.

У звітах на сайті Київської обласної державної адміністрації ідеться про те, що протягом минулого тижня зареєстрували 4 смерті пацієнтів із Броварів, які мали коронавірус – жінки від 74 до 83 років. Серед жителів району зафіксували смерть 66-літньої жінки із Семиполок.

Читайте також: Померла вчителька 10-ої школи

Зі слів Віри Товстоног, за весь період пандемії відділ лабораторних досліджень зареєстрував 18 смертей серед жителів Броварів та 7 – із-поміж Броварського району.

Перевірки

Представниця броварської Держпродспоживслужби Олександра Вакарчук розповіла, що цього тижня їхнє відомство здійснило близько 40 перевірок об’єктів щодо дотримання карантинних обмежень. У 23-х виявили порушення.

Серед перевірених – садочки «Ялинка», «Теремки», «Зірочка», «Червоні вітрила». З-поміж закладів дошкільної освіти порушень не знайшли.

А от на двох із чотирьох перевірених ринках – «Господарі» в центрі та «Санборі» на Торгмаші – виявили порушення щодо скринінгу температури, маскового режиму та дистанціонування. На порушників склали протоколи.

Господар, ринок

Ринок “Господар” на майдані Свободи

Читайте також

  1. Вибори на Броварщині минуть у жовтій карантинній зоні
  2. Якщо від COVID-19 помре школяр, директор може сісти за ґрати – МОН
  3. COVID-19: «швидка» досягла межі можливостей через наплив хворих
Поділіться.

Залиште відповідь