Депутати Бельський і Тютюнник прозвітували про «боротьбу» зі старими комунікаціями перед порожньою залою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

25 грудня в актовій залі броварської 5-ої школи мало відбутися звітування депутатів Броварської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – Сергія Бельського та Андрія Тютюнника. Але на захід прийшов лише журналіст «Трибуни-Бровари», з яким і поспілкувались обранці. Представники округів «старого» Масиву розповіли про проблеми з дахами та каналізацією, які іноді протікають.

Сергію Бельському «підшефний» 21-ий округ, до якого входять будинки по вул. Київській, 300–312; вул. Короленка, 65, 67, а також вул. Малокиївська. Андрій Тютюнник є депутатом від 22-го округу, що включає такі адреси: вул. Короленка, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–59, 61–63; вул. Марії Лагунової, 5–7А, 9–9А, 11, 13А–13Б, 15/1–15/7, 17–17Б, 19.

Для звітування обрали актову залу 5-ої школи, яка близька до округів депутатів

Як розповіли обранці, на їхніх округах переважно старий житловий фонд і старі комунікації. Тому основними проблемами, з якими до них ідуть мешканці, є протікання дахів і каналізацій.

Так, зі слів Сергія Бельського, цього року вирішили питання із капітальними ремонтами дахів по вул. Короленка, 65 (м’яка покрівля) та по вул. Київській, 300. А в будинку №310 по вул. Київській капремонт передбачили на 2018 рік. Окрім того, вказує депутат, у трьох будівлях замінили стару електропроводку, оскільки мережі не витримують сучасного навантаження та спалахують.

Андрій Тютюнник зазначає, що на його окрузі капремонт проводиться лише в одному житловому будинку, і на час звітування його ще не закінчили – по вул. Короленка, 49. Обранець також зазначає, що писав депутатські звернення щодо ремонту під’їздів багатоповерхівки №17 та герметизації швів будинку №5 по вул. Марії Лагунової. Та роботи не виконали.

Сергій Бельський та Андрій Тютюнник

Водночас, депутат вказав, що біля будинків по вул. Короленка, 49 і 63 відремонтували проїзди, а по вулиці Марії Лагунової, 9, окрім дороги, також зробити пішохідні доріжки до під’їздів. Сергій Бельський, своєю чергою, повідомив про відремонтовані доріжки біля багатоповерхівок по вул. Київській, 310 і 312.

Як зазначили обранці, за цей рік вони написали по 15 депутатських звернень. Сергій Бельський розповів, що він зазвичай намагається вирішити питання без зайвої бюрократії. До того ж, часто такі звернення до ЖЕКів дублюють звернення самих мешканців, які до них звертаються.

Окрім того, обранець вказав: «При нормальній роботі ЖЕКа депутат більше як психолог – заспокоїти людей». У цьому контексті Сергій Бельський похвалив ЖЕК-5. Роботою його керівника Ігоря Громового той задоволений. Зі слів обранця, директор реагує миттєво.

Як розповів Сергій Бельський, анонс про своє звітування він поширював серед активних людей, по домівках, однак ті не прийшли. Ймовірно тому, на думу депутата, що він і без того постійно звітує мешканцям, ледь не щодня. До того ж, обранця знають, тому спілкування не потребує формалізації. Андрій Тютюнник від себе додав, що також регулярно зустрічається із виборцями – «за дзвінком».

Нагадаємо, нещодавно відбулися звітування окремих депутатів Броварської міської ради від «Радикальної партії» та «Єдності». До обранців так само не навідались мешканці відповідних округів. Також відзвітували усі троє партійців «Демальянсу», депутати Сергій Батюк, Володимир Опалько, Ірина Веремчук і Леонід Черепейнік із БПП «Солідарність», позафракційні Максим Семенов, Людмила Кулініч і Вадим Мутило.

Поділіться.

Залиште відповідь