Депутати говорять, що у генплані міста замість ринку «Нива» розважальний центр

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський голова Ігор Сапожко не володіє інформацією щодо того, що на місці ринку «Нива» може з’явитися Торгівельно-розважальний комплекс (ТРК). Таку відповідь голова міськради дав на уточнююче запитання депутата міськради Володимира Опалька під час останнього громадського обговорення на тему ремонту парку «Перемога».

Нагадаємо, що ринок «Нива» на сьогодні знаходиться у приватній власності.

За словами Сапожка, коли територія ринку викуповувалася під гарантії критого ринку. «Ми (міська рада — прим. Т. Б.) можемо ініціювати розірвання угоди і повернення, у зв’язку з тим, що даний представник не створив критий ринок на даній території. Це те, що можна зробити для ініціювання процесу зупинки будь-яких домовленостей щодо продажу даного ринку», — сказав Сапожко.

Водночас, за словами депутата міськради Аліни Дяченко, на генеральному плані міста, який, на її переконання, міський голова не міг не бачити, місце, на якому стоїть ринок «Нива», позначене як офісно-розважальний центр. «Ви не могли про це не знати. Інформація є в проекті — документі, який ви (Ігор Сапожко, — прим. Т. Б.) виносили на громадське обговорення цілий рік», — сказала Дяченко.

Міський голова нагадав, що підприємство, яке викупило ринок «Нива», обіцяло побудувати на цій території критий ринок, однак, свою інвестиційну діяльність не виконало. У відповідь депутат Володимир Опалько зазначив, що якщо Сапожко щодо цього питання проявить ініціативу, то депутати його підтримають.

Поділіться.

Коментарі закриті.