Депутати ініціюють позачергову сесію через стрілянину в Броварах. ДОКУМЕНТ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Частина обранців Броварської міської ради ініціюють термінове проведення позачергової сесії міськради. Мета – заслухати звіт начальника Броварського відділу поліції щодо криміногенної ситуації в місті та перебігу розслідування сьогоднішньої стрілянини на Торгмаші. Депутатське звернення, під яким зараз збирають підписи, опинилося в розпорядженні «Трибуни».

Як ідеться в документі, обранці ініціюють проведення сесії вже сьогодні. На цей час під документом підписалося 15 депутатів – із фракцій Європейської солідарності, Демократичного альянсу, групи «Рідне місто Бровари», позафракційних і інших.

депутатське звернення

Начальниця відділу організаційного забезпечення служби забезпечення діяльності Броварської міської ради та її виконавчого комітету Любов Логунова розповіла «Трибуні», що про звернення обранців знає. Однак, сьогодні проведення сесії фізично неможливе через брак часу для організації.

Зі слів чиновниці, чи проводитимуть позачергову сесію і коли саме, вирішуватиме міський голова Ігор Сапожко. Любов Логунова нагадала, що вже на 4 червня призначена чергова сесія міської ради.

Нагадаємо, сьогодні зранку на вул. Олімпійській сталася стрілянина між десятками молодиків. Чиновники найвищого рівня, зокрема міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомили, що причиною конфлікту є боротьба за пасажирські перевезення в напрямку Києва.

Читайте також:

  1. Стрілянина в Броварах: конфлікт між «маршрутниками» та «нелегалами»? ФОТО, ВІДЕО
  2. 4 червня відбудеться перша післякарантинна чергова сесія Броварської міськради
  3. 2019: Новий маршрут № 707 на Торгмаш із об’їздом Кільцевою досі не запустили. Чи буде він узагалі?
Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply