Депутати підтримали ініціативи Черепейніка щодо роздільного сміття

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутат Броварської міської ради Леонід Черепейнік під час 10-ї чергової сесії звернувся до міського голови Ігоря Сапожка з депутатським запитом, у якому наголосив на необхідності розробити Управлінням житлово-комунального господарства та винести на розгляд міської ради Програму поводження з твердими побутовими відходами в місті, роздільного збору, сортувальної лінії, а фінансовому відділу міськради знайти та закласти в бюджет кошти на реалізацію даного проекту.

zapyt1

zapyt2

Своє прагнення депутат Черепейнік аргументував тим, що робота з побутовими відходами є одним із пріоритетних і важливих напрямків як господарської, так і природоохоронної діяльності, що включає в себе дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, на їх збирання, перевезення, перероблення, утилізацію і захоронення, включаючи контроль за операціями та місцями їх видалення. Розділення ТВП зменшує на 40% кількість відходів, що йдуть на сміттєві звалища, в результаті чого зменшується шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Відзначимо, що попри 19 голосів на підтримку депутатського звернення — «Солідарність», «Демократичний Альянс» та «Самопоміч» (без відсутнього Максима Семенова) підтримали у повному складі, а також два депутати від «Свободи» — Олег Шевчук та Сергій Бойко та позафракційний депутат Вадим Мутило, міський голова Ігор Сапожко не хотів підтримувати ініціативу Черепейніка, особисто проголосувавши — «утримався».

zapyt3

За словами пана Леоніда, він навіть став свідком сцени, коли депутат від «Єдності» Лідія Сенько проголосувала «за», міський голова запитав її: «Навіщо?», і депутат намагалася в останню мить переправити свій голос «за» на інший варіант.

Далі по процедурі профільні відділи мають опрацювати депутатський запит, щоб на основі нього розробити відповідні проект рішення або програму.

Поділіться.

Коментарі закриті.