Діти в Баришівці облаштували блокпост і збирають гроші на прилад нічного бачення для ЗСУ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Діти в Баришівці на одній із вулиць облаштували блокпост і збирають кошти для 10 -ї окремої гірсько-штурмової бригади, підрозділ якої брав участь у визволенні Броварського району, зокрема Баришівської громади. Про це журналістам «Трибуни» розповіла Рімма Лепеха – мама одного з дітей, які допомагають місцевим волонтерам збирати кошти на прилад нічного бачення.

Молода жінка каже, що місцеві діти влітку байдикували, проте випадок змінив їх відпочинок.

«Кілька днів тому під час негоди верба стала причиною замикання електроенергії. Служба дерево спиляла, проте воно так і лежало фактично серед дороги. А вчора діти вирішили використати вербу на благо: старші хлопчики Вова, Вася і Андрій запропонували зробити блокпост і збирати гроші в підтримку наших військових», – розповіла Рімма, чий 6-річний син Станіслав також серед дітей-волонтерів.

діти-волонтери в Баришівці

Відучора близько десятка дівчаток і хлопчиків чергують на облаштованому блокпості. Водії змушені зупинятися перед перешкодою. «Діти вітаються «Слава Україні!», запитують у водіїв пароль, розпитують, чи не провозять заборонені вибухонебезпечні предмети та зброю, бажають гарного дня, розповідають, що допомагають збирати кошти для ЗСУ і просять внести посильний вклад. Зокрема, на  прилад нічного бачення», каже Рімма.

діти-волонтери в Баришівці

Протягом півтора дні діти зібрали понад пів тисячі. Ці кошти передали дорослим, які співпрацюють із місцевими волонтерами. Водії, які проїжджають, жертвують юним волонтерам не лише гроші, а й частують їх цукерками.

діти-волонтери в Баришівці

Попри те, що дорослі вже розпиляли і рознесли вербу, діти дооблаштували блокпост вербовими гілками і налаштовані й надалі допомагати волонтерам збирати кошти для наших бійців. Аж до 1 вересня – початку нового навчального року.

Читайте також

  1. У Броварах для дітей із інвалідністю та ВПО волонтери відкриють мобільну бібліотеку
  2. «Ми вже чуємо запах перемоги», – броварські волонтери «БроДобро», які підтримують крила наших воїнів
  3. «Ми робимо для перемоги тут і зараз все, що можемо», – волонтери фонду «Від мрії до реальності»
  4. «Наші ЗСУ – неймовірні. Ми надихаємося їх мужністю і просто не маємо права нічого не робити», – Олег Іваненко
Поділіться.

Залиште відповідь