Дітям з інвалідністю оплатять реабілітаційні послуги

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У цьому році дітям з інвалідністю оплатять реабілітаційні послуги. Для цього необхідно подати відповідну заяву й укласти договір із Управлінням соціального захисту населення. Про це йдеться на сайті Броварської міської ради.

Броварські чиновники зазначають, що такі компенсації передбачені постановою Кабміну від 27 березня 2019 року № 309. Для отримання реабілітаційних послуг у Броварах дитина з інвалідністю або її законний представник має письмово звернутися із заявою в довільній формі за місцем мешкання – до управління соціального захисту населення.

При собі потрібно мати такий пакет документів:

  • паспорт громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
  • індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
  • виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Управління соціального захисту населення протягом 5-и робочих днів з дати подання заяви укладає договір у трьох примірниках про здійснення реабілітаційних заходів. У ньому вказують обсяг і строки проведення таких заходів, ідеться в оголошенні БМР.

Читайте також: Захист прав і свобод: для людей з інвалідністю в Броварах створили комітет

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини має визначити реабілітаційна установа відповідно до індивідуальних програм. Однак гранична вартість для однієї дитини не може перевищувати:

  • 16 тис. грн для дітей з І і ІІ ступенями;
  • 25 тис. грн для дітей з ІІІ ступенем.

Оплату проводить орган соціального захисту населення на підставі актів виконаних робіт відповідно до договору про надання реабілітаційних заходів, що був укладений з реабілітаційною установою.

За детальнішою інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення: вул. Гагаріна, 18, каб. 202, тел. (04594) 5-32-35.

Читайте також:

  1. Перелік закладів реабілітації для дітей із інвалідністю в Україні ‒ мапа Мінсоцполітики
  2. Діти з інвалідністю: чого бракує в Броварах для їхньої реабілітації?
  3. У броварському басейні «Купава» відбувся відкритий чемпіонат із плавання для дітей із інвалідністю «Новорічні старти»
Поділіться.

Залиште відповідь