Для справжніх чоловіків. І не тільки: «Центр-А» – підготовка професіоналів у галузі безпеки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Літо закінчилось, а це значить, що вже час повертатись до роботи та вдосконалювати свої навички. Міжнародний навчально-стрілецький комплекс «Центр-А» підготував низку заходів, які допоможуть отримати нові знання і прокачати свої уміння.

«Центр-А» – це міжнародний навчально-стрілецький комплекс із підготовки професіоналів у галузі безпеки, де унікально поєднані різноманітні компоненти для теоретичного і практичного навчання, комфортного проживання та комплексного харчування.

Так, центр має 4000 кв м приміщень із спеціальним обладнанням, 1500 кв м стрілецьких галерей і кілхаусу,  скеледром та імітатор балкону висотного будинку, спортзал для єдиноборств із тренажерами, велику ігрову спортзалу та смугу перешкод, технологічно обладнані навчальні аудиторії, сучасні житлові приміщення на 28 осіб, міні-готель на 5 номерів, сауну, їдальню та пральню.

Центр А

Тут отримують необхідну підготовку від приватних охоронців до загонів спеціального призначення.

Центр пропонує курси:

 • поводження зі зброєю
 • самозахисту
 • контаварійного водіння
 • скелелазіння
 • долікарської допомоги дорослим і дітям
 • профайлінгу

Центр-А, охорона

Також у Центрі організовують тімбілдінги, стаціонарні та мобільні пости охорони об’єкту. Надають і послуги з пультової охорони квартир, будинків, офісів, магазинів, складів та організовують особисту охорону власників і керівників бізнесу, VIP-осіб. Окрім цього, монтують системи відеоспостереження, сигналізації та контролю доступу, надають броньований транспорт для перевезення та супроводження VIP-осіб, супроводжують важливі вантажі, здійснюють аудит систем безпеки на підприємстві та перевіяють персонал із точки зору безпеки. Є і послуги поліграфа та перевірки приміщень і автомобілів на наявність засобів негласного зняття інформації.

За тактичну і фізичну підготовку в «Центрі-А» відповідають сертифіковані інструктори – майстри спорту, багатократні призери чемпіонатів національного, європейського та світового рівнів.

Центр-А, охорона«Центр-А» офіційно акредитовано Міністерством освіти і науки України для надання професійно-технічної освіти або підвищення рівня за кваліфікацією «охоронець» і  «охоронник». Випускники «Центру-А», які вдало завершили курс, отримують відповідну сертифікацію.

Курси, які відбудуться найближчим часом:

 • 25-26 вересня –  курс «Вихідного дня» (пістолет);
 • 9 жовтня –  курс «Невідкладна долікарська допомога дітям».;
 •  11-14 жовтня  – курс «Контраварійне водіння»;
 • 16-17 жовтня – курс вихідного дня (карабін);
 • 06-07 листопада – курс вихідного дня (гладкоствол).

«Центр-А» розташований у с. Квітневе Броварського району на вул. Центральна, 2-В.

Довідки за тел.: 067-466-46-83

Читайте також

 1. Погрожував ножем та пограбував продавчиню і магазин: «комконівці» затримали злочинця
 2. «Комкон» оперативно затримав дрібних крадіїв алкоголю
 3. Розбирали оргтехніку на Торгмаші: «комконівці» виявили та допомогли затримати крадіїв
 4. Небайдужі броварчани допомогли «комконівцям» затримати крадія
Поділіться.

Залиште відповідь