ДНЗ «Золотий ключик» відновив свою роботу, проте ремонт ще триває – ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Дитячий навчальний заклад «Золотий ключик» знову запрацював. Діти, які змушені були тривалий час поневірятися іншими садочками, відтепер у «рідних стінах». Про це 20 листопада під час оперативної наради розповіли броварські чиновники та підтвердили батьки дітей. Однак, як побачили журналісти «Трибуни-Бровари», роботи на об’єкті ще тривають.

Про відкриття садочка повідомила очільниця відділу освіти Броварської міської ради Оксана Мельник: «Із сьогоднішнього дня відкрився «Золотий ключик». Багато батьків і дітей зараз ідуть до дитячого садочка».

Оксана Мельник

На вході до садочка

Батьки дітей підтвердили нашим журналістам, що садочок вже відкритий для відвідування, однак зазначили, що будівельні роботи ще тривають. Незавершеність в облицюванні зауважив і наш кореспондент. Однак, по всьому периметру будівлі вже нема розкопаних ділянок.

Як зазначила Оксана Мельник, у відкритті садочка посприяли в КП «Броваритепловодоенергія» – допомогли з перелаштуванням труб і підключенням води. Працівники ДНЗ «Золота рибка» також вказують, що завершальні роботи ведуться лише ззовні, всередині «все готово».

Нагадаємо, місяць тому батьки вихованців навідалися із протестом на оперативну нараду за участі заступника міського голови. Тоді чиновники акцентували, що садочок перебуває в аварійному стані. Зокрема, у закладі підтоплювало підвал.

Керівниця відділу освіти також зазначала, що ремонтні роботи були розпочаті тоді, коли була виявлена тріщина. Втім, свідки вказують, що розлам у стіні існує вже давно та не є активним.

До слова, тріщини можна і зараз віднайти на фасаді будівлі «Золотого ключика». Деякі по півметра довжиною, деякі значно довші. Частина з них замазана цементним розчином.

Як відомо, згідно із тендерною закупівлею «Прозоро», роботи виконує ТОВ «Будівельна компанія Укркомплексбуд» із міста Вишневого, що на Київщині. Компанія має отримати за капітальний ремонт садочка майже 300 тис. грн. У конкурсі ця фірма не мала конкурентів.

Поділіться.

Залиште відповідь