До Броварської лікарні нарешті мають надійти бланки лікарняних

Pinterest LinkedIn Tumblr +

585 тисяч бланків листків непрацездатності (лікарняних) надійшло у середу, 8 серпня, до КЗ КОР «База спецмедпостачання», інформує Департамент охорони здоров’я Київської ОДА.

Від сьогодні, згідно з Наказом Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації №624- адм від 02 серпня 2018 року «Про отримання та розподіл бланку «Листок непрацездатності», почали отримувати районні та міські медичні установи, відділи охорони здоров’я.

Громадяни, які раніше отримали довідки замість лікарняних, тепер зможуть їх обміняти на відповідні листки в своїх амбулаторіях та лікарнях.

До відома: МОЗ України уклало договір про закупівлю 7 691 424 листків тимчасової непрацездатності на суму 2 768 912,64 гривень з переможцем торгів ДП Поліграфічний комбінат «Зоря».

При цьому економія державного бюджету з виділених 3 мільйонів гривень склала понад 230 тисяч гривень.

Бланки листків непрацездатності закупили через систему електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 18 липня, договір з переможцем торгів був підписаний 2 серпня. Інформація щодо закупівлі доступна на веб-порталі prozorro.gov.ua.

Поділіться.

Залиште відповідь