До деяких активістів: ваші, насправді, благородні ідеї можуть використати в нехороших цілях!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні депутат Андрій Василенко (“Самопоміч”) достроково залишив засідання земельної комісії. Підставою для такого вимушеного вчинку стали репліки одного із громадських активістів Віктора Малофієнка про те, що депутати дві години займаються пустослів’ям.
Питання розглядалося про забудовника ІІ мікрорайону — ТОВ “Просперітатіс” і його будівництво — ЖK Scandia.
Емоцій на засіданні вистачало. Про все це ми подамо у відеозвіті на нашому сайті.
Увагу привернуло те, що депутати підійшли до питання дуже тонко, враховуючи різні-різні нюанси: і яка забудова буде вестися, і як вирішувати проблему підтоплення, і які зобов’язання має взяти на себе забудовник.

Народні обранці намагалися розібратися в будівельних, юридичних моментах, розуміючи, що не можна
підходити до інвестора по принципу: захотіли уклали договір, захотіли — розірвали, оскільки є зобов’язання між сторонами, які забудовник (в частині плати оренди за землю) справно виконував.
Депутати підійшли до вирішення питання з єдиною ціллю: в обставинах, які були закладені не депутатським корпусом нинішньої каденції, не нашкодити: а) місту, б) інвестору.
Громадський активіст Віктор Малофієнко висловив переконання, що без залучення фахівців будь-які обговорення — пустослів’я, яке нічого не варто.

Безперечно, на такі засідання запрошувати фахівців треба, але висловюватися категорично, що депутати займаються саме такими речами, не коректно. Тим більше, що це тема, яку сам  Віктор Васильович, без перебільшення, вистраждав і ініціював засідання.
А той же Василенко, наприклад, запропонував: 1) провести вивчення — хто (чи депутати попереднього скликання, чи міський голова, чи юридичний відділ, чи управління архітектури і будівництва), давав дозвільні документи на розпочинання будівництва (бо там певні порушення є) і їх відкликання, 2) провести детальний аналіз усіх забудовників у місті на предмет їхнього совістного ставлення до своїх обов’язків перед міською радою і громадою. Чи не цього так довго прагнула громада?
Тепер ось такими деструктивними діями (про манеру спілкуватися Віктора Васильовича на засіданнях у місті вже ходять легенди) можна просто від себе відвернути усіх прихильників.
До речі, вистраждану проблематику підтоплення “Старого міста” Віктора Васильовича Малофієнка можуть дуже майстерно використати. Вже не перший день містом ширяться чутки про те, що  ТОВ “Просперітатіс” може скласти конкуренцію місцевим забудовникам, які, можливо, вирішили, що вони повинні бути монополістами в цій сфері в місті і нападки проти будівництва ЖК “Scandia” ні більше, ні менше — намагання вивести з місцевого ринку конкурента.

Подейкують, що ті забудовники-“монополісти” у тісних ділових стосунках з керівництвом міської ради. Якщо це так, то розв’язати проблему невигідного конкурента цілком можуть руками депутатів і ось таких активістів, які самі по собі мають благі наміри до свого рідного міста. А про те, якими стратегами і тактиками може бути керівництво міської ради добре відомо.
Комісія завершилася на неприємній ноті, а депутат Андрій Василенко, який ще кілька днів тому повідомив, що працює над залученням до проблеми підтоплення у ІІ мікрорайоні інвестиції з Голандії, пообіцяв привселюдно Малофієнку, що засідання за його ініціативи він більше ніколи не відвідуватиме.

Без кворуму у підсумку так і не було ухвалено жодного рішення, між тим начальник управління архітектури і будівництва Лілія Рибакова містобудівні умови відкликала… На підставі, до речі, рекомендаційного рішення профільної комісії.

Поділіться.

Коментарі закриті.