До ремонтів у 2021 році додали пам’ятник жертвам Голодомору, їдальню школи та тротуар

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах запланували відремонтувати пам’ятник жертвам Голодомору біля Покровського храму, тротуар на вул. Симона Петлюри, а також їдальню і харчоблок требухівської школи. Сьогодні виконком Броварської ОТГ схвалив внесення відповідних об’єктів до переліку благоустрою, які підлягають проведенню капремонту, будівництву, реконструкції у 2021 році.

Як ідеться в проєкті рішення, у переліку об’єктів благоустрою за програмою будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення додасться пункт «11. Капітальний ремонт тротуару по вул. Петлюри Симона (ділянка від вул. Київська до бульв. Незалежності) (непарна сторона) в м. Бровари Київської області (Коригування)».

Також у переліку об’єктів закладів освіти, культури, спорту та соціального призначення за тією самою програмою додадуться пункти:

  • «Капітальний ремонт харчоблоку та їдальні Требухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області по вул. Броварській, 16 -В с. Требухів Броварського району Київської області»;
  • « Капітальний ремонт пам’ятника жертвам Голодомору, що знаходиться на території Свято-Покровського храму по вул. Гагаріна, 22-А в м. Бровари Броварського району Київської області».
вул. Броварська, 16

Школа в Требухові. Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Як пояснила під час засідання виконавчого комітету керівниця управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Світлана Решетова, наразі йдеться тільки про проєктування зазначених об’єктів. Терміни початку і закінчення ремонтів не уточнюють.

Слід зазначити, що раніше чиновники й активісти неодноразово повідомляли про незадовільний стан пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932 – 1933 років на території нинішнього головного храму Православної церкви України на Броварщині.

Знак спорудили у 2008 році за рахунок Френка Ставицького з Австралії (раніше відомого під ім’ям Миколи Залозного, уродженця Княжичів). Чоловік був нащадком постраждалих від Голодомору та політичних репресій радянської окупаційної влади.

Що ще мають відремонтувати

Згідно з передостанньою, березневою, редакцією рішення виконкому про перелік об’єктів, які мають відремонтувати чи збудувати до 2023 року, на Броварську громаду чекають покращення низки ліфтів, шатрових дахів і м’яких покрівель, внутрішньобудинкових інженерних мереж, дорожнього покриття тощо. Загалом у документі – 366 об’єкти, до яких тепер додаються ще три.

Однак, як зазначали на початку року в управлінні будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, реалізувати із запланованого вдасться хіба що незначну частину. Це залежить, у першу чергу, від наявного фінансування.

Головне фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Де в Броварах заплановано ремонти ліфтів та на яку суму. ПЕРЕЛІК
  2. Хто і на що отримав гроші: підсумки позачергової сесії міськради
  3. Об’єкти в Броварах, які планують відремонтувати чи збудувати. АДРЕСИ
Поділіться.

Залиште відповідь