«Добудова» на 6 поверхів поблизу ЗОШ №7 та побудова автомийки — останні інвестиційні «родзинки»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На чергове засідання інвестиційної ради міста було винесено майже три десятки питань, вирішення яких може принести Броварам інвестиції у майновому чи у фінансовому еквіваленті.

Першим розглядалось питання можливості будівництва житлового комплексу з об’єктами соціального призначення та об’єктами інженерно-транспортної інфраструктури в районі вул. А.Луценка та вул. Маяковського ТОВ «Просперітатіс». Одностайним рішенням інвестиційної ради було встановити забудовнику ЖК «Скандія» пайовий внесок у розмірі 4% від кошторисної вартості проекту з умовою приведення договору оренди земельної ділянки у відповідність до виду забудови.

Такий самий відсоток пайового внеску (4%) було встановлено і ТОВ «Лагрітос», яке планує будівництво малоповерхових зблокованих будинків по вул. В. Чорновола. За проектним задумом це будуть вісім дво- та триповерхових будинків, кількість мешканців – 197 чоловік. За повідомленням Олександра Рєзніка, забудовник готовий взяти участь у будівництві каналізаційної мережі. Як було зазначено на засідання інвестради, об’єми цієї «участі» будуть визначатись на спільній нараді разом з іншими забудовниками, зацікавленими у підключенні до зовнішніх мереж.

ТОВ «Німецько-українська науково-виробнича фірма «Бровафарма» звернулася із заявою про встановлення відсотка пайової участі у зв’язку з будівництвом зблокованого адміністративно-складського приміщення по вул. Незалежності, 18а. За попередніми розрахунками кошторисна вартість об’єкту складе близько 10млн. грн., а в результаті голосування членів інвестиційної ради до бюджету міста надійде 5% (з десяти можливих) від кошторисної вартості будівництва.

ПП «Відекс-М», що планує будівництво автосалону з СТО по вул. Броварської сотні в районі розміщення МРЕВ ДАІ погодили будівництво та встановили відсоток пайової участі у розмірі 10% після узгодження з КОДА та службою автомобільних доріг.

«Рекламний» блок засідання видався не дуже вдалим для заявників: так ФОП Раус (встановлення промостійки по вул. Короленко, 58-а) та ФОП Кайдан (встановлення лайтбоксу та двох банерів по вул. Київській, 90) було відмовлено, а заяву ТОВ «ЛЕ-РО» по встановленню пріоритетів на розміщення реклами було задоволено лише частково.

ПАТ «БМУ №5» звернулось із заявою стосовно будівництва виробничого приміщення по вул. Залізничній, 10. Товариство планує займатись переробкою власних відходів, а саме встановити прес та екструдери для виробництва з кабельної крихти (полінілхлорид) ПВХ-плити. Як було зазначено на засіданні, ліцензії на даний вид діяльності ще не затверджено на рівні держави, клас небезпеки майбутнього виробництва та інші екологічні аспекти на інвестраді також не зазначались. Проект інвестиційна рада підтримала і встановила відсоток пайової участі 10%.

Розглянули члени інвестиційної ради питання реконструкції з надбудовою(добудовою) нежитлового приміщення по вул. Гагаріна, 21, яку планує здійснити ТОВ «Альянсінвестбуд».

Даний проект викликав тривале обговорення, оскільки мова йде про прибудову до існуючої триповерхової будівлі поблизу Броварської ЗОШ №7, де нині розташовано супермаркет «АТБ». Поверховість «прибудови» становить шість поверхів. Представник забудовника повідомив, що при позитивному рішенні готові власним коштом запроектувати і збудувати «заїзний карман» та проїзд до ЗОШ №7 з вул. Гагаріна. На засіданні начальником відділу архітектури та будівництва Лілією Рибаковою було сформульовано варіант рішення: «пропозицію вважати можливою за умови розгляду у комплексі організації пішохідної доступності, проїздів, збільшення стоянок та врахувати проект організації робіт». Відсоток пайової участі було встановлено на рівні 10%.

Зараз на території майбутньої забудови знаходяться пішохідні доріжки та зелені насадження. У випадку реалізації проекту, знову під вирубку потраплять близько двох десятків каштанів та лип.

У частині погодження будівництва приватних житлових будинків одному із заявників було погоджено будівництво і встановлено відсоток пайової участі 4%. Іншим заявникам, а саме Пономаренку Є.В.  та Гархаманову К. було відмовлено у зв’язку з порушенням будівельних норм. За повідомленням начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Богдана Мельниченко при візуальному огляді зрозуміло, що дане будівництво є багатоквартирною забудовою: в одному блоку налічується 8 квартир та в іншому – 6-8 квартир. До власників недобудови двічі застосовувались штрафні санкції та видавались приписи про зупинку будівництва.

Ще одним дискусійним питанням стало звернення ПП «Ноксім» стосовно будівництва автомийки самообслуговування по вул. Київській. Як запевнив забудовник, представлений проект передбачає будівництво автомийки на 9 постів, що відповідає всім санітарно-екологічним нормам. Проектом передбачається встановлення шумозахисної стіни з прозорого монолітного полікарбонату, що має зменшити шумове навантаження не тільки від автомийки, скільки від траси. На зауваження стосовно громадського супротиву щодо будівництва в цьому районі (орієнтовне місцезнаходження ділянки – поблизу ЖК «Шоколад») подібних об’єктів, представник компанії зазначив, що готовий презентувати свій проект майбутнім «сусідам» та готовий до конструктивного діалогу з громадою. Крім того, земельна ділянка знаходиться у приватній власності потенційного забудовника, а зведення автомийки не суперечить її цільовому призначенню. Від членів інвестиційної ради лунали пропозиції стосовно зняття питання з обговорення до проведення обговорення питання між забудовником та представниками громади. Забудовник продемонстрував готовність до діалогу і просив інвестиційну раду сприяти підготовці та проведенню зборів.

Орієнтовне місце встановлення автомийки.

ТОВ БДП «Явір» встановлено розмір пайового внеску 4% у зв’язку з реконструкцією комплексу по вул. Щолківська, 2.

Для ТОВ «Вілар» величина пайового внеску також встановлена у розмірі 4%.  Норма застосовується у зв’язку з розширенням комплексу громадського харчування по вул. Драгоманова, 2.

ФОП Станкевич В.А. вніс пропозицію стосовно реконструкції будівлі ЖЕКу-3 під торгово-офісний центр по вул. Короленка, 47-а. Проект передбачає, що після реконструкції будівлі на першому поверсі буде розміщуватись ЖЕК, на другому – будуть облаштовані торгівельні місця для броварських виробників з мінімальною орендною вартістю, на третьому поверсі також будуть торгівельні місця для всіх охочих( промислова група товарів). Після обговорення заступник міського голови Олександр Рєзнік вніс пропозицію, яка була підтримана одноголосно, розглянути цей проект на інвестиційному конкурсі.

Низка питань, винесених на розгляд Інвестиційної ради 26 травня стосувалась розміщення, облаштування та надання в оренду землі під дитячі атракціони.

Так, ТОВ «Сімейний парк» презентувало концепцію встановлення мотузкового парку для культурно-оздоровчих цілей на території парку «Перемога». Пропозиція була підтримана інвестиційною радою терміном на «цьогорічний» сезон літнього відпочинку. Можливість подальшого перебування атракціону буде розглядатись за результатами року.

ФОП Огапов, Селик, Ткачук пропонують розмістити зони відпочинку біля кафе «Оазис». Стосовно цієї групи підприємців була підтримана пропозиція втілення проекту візуалізації «в натурі» власним коштом до Дня Незалежності, що зробить можливим подальший розгляд пропозиції  щодо терміну оренди  ділянки парку «Перемога». Наразі підприємці отримали згоду на роботу протягом нинішнього сезону відпочинку при умові заключення договору на електропостачання.

Довго тривало обговорення питань, пов’язаних з наданням в оренду території парку для розміщення дитячих електромобілів. Більшість членів інвестради зійшлась на думці про те, що з центральної алеї та з Майдану Свободи подібні розваги потрібно прибирати вглиб парку, можливім місцем розташування пропонували розглянути площадку роледрому. Під час дискусії було запропоновано, що підприємці, які мають бажання надавати відповідні послуги — ФОП Опалько, ФОП Євтушенко — разом  з членами інвестиційної ради будуть визначатись щодо місця розташування атракціонів безпосередньо «на місцевості» 29.05.2017 року.

ФОП Коваленко отримав відмову у розміщенні атракціонів на всіх запропонованих локаціях, оскільки даний підприємець, зі слів керівника КП «Бровари-Благоустрій», не заключив попередній договір оренди, ігноруючи звернення служб міста.

ФОП Чумаченко було погоджено розміщення атракціонів у на території парку «Перемога», а ФОП Радченко — погоджено розміщення батуту у сквері «Юність» по вул. Короленка.

Поділіться.

Залиште відповідь