«Доки грім не вдарить»: на ремонти каналізації просять ще півтора мільйони гривень

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Новий тиждень роботи міської ради розпочався низкою нарад та комісій. Серед іншого 31 листопада відбулося засідання бюджетної комісії, яка розглянула зміни до проектів рішень, що виносяться на сесію 3 листопада.

На порядок денний було винесено два питання:

  1. «Про внесення змін та доповнень до Програми розробки містобудівної документації в м. Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 14 січня 2008 р. № 596-32-05»
  2. Розгляд пропозицій до рішення Броварської міської ради від 03.11.2016 року«Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 12.01.2016 року № 63-05-07 «Про бюджет міста на 2016 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7».

 

Оскільки зміни до Програми розробки містобудівної документації більшістю членів не були підтримані, то це питання буде розглядатися безпосередньо під час сесії.

Друге питання зайняло трохи більше часу, оскільки вимагає більш детального вивчення.

Зокрема, депутатів зацікавили суми, затребувані на Управління житлово-комунального господарства, де збільшення видатків на 932 тисячі гривень планується направити на «утримання і розвиток об’єктів житлово-комунального господарства». Проте самого переліку об’єктів депутатам до засідання надано не було.

Суму у розмірі 95 тисяч гривень планується виділити Управлінню культури БМР. Зазначену суму планують витратити на придбання новорічних подарунків для дітей. Раніше подібні закупівлі робились за рахунок інвесторів. Цьогоріч офіційним «спонсором» Святого Миколая та Діда Мороза виступить міський бюджет у випадку позитивного голосування депутатами.

kanalizatsiyi-4

Крім того, на поповнення свого статутного фонду КП «Броваритепловодоенергія» просить виділити 1400,0 тис. грн. На що планується витратити зазначену суму пояснив директор підприємства Сергій Сафронов.

Баланс КП не витримав тієї кількості аварійних ситуацій, що сталися останнім часом з мережами водопостачання та водовідведення в Броварах. Тому на усунення проблем зі стоками від вул. Героїв Небесної Сотні, 11 до КНС-2 потрібно провести капітальний ремонт трубопроводу. Це траса, протяжністю 140метрів, буде прокладатись на глибині 6-7 метрів, пластиковою трубою великого діаметру в бетонному «захисті». Тому витрати на ці роботи мають настільки коштовний характер.

kanalizatsiyi-1

Ще одним рядком видатків даного комунального підприємства є необхідність поставарійного асфальтування за адресами бульв. Незалежності 12 та 14. На відновлення асфальтного покриття підприємство просить 401,462 тис. грн.

kanalizatsiyi-3

Відсутність чітких планів господарювання та нехтування превентивними заходами завжди обертається великими витратами як фінансування, так і «людського ресурсу». Ефективно працює лише той господар, хто поважає працю своїх робітників та обережно витрачає матеріальний ресурс.

На жаль, наші «господарі» живуть за принципом «поки грім не вдарить — мужик не перехреститься».

Поділіться.

Залиште відповідь