Дяченко озвучила революційні пропозиції щодо діяльності міськради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Демократичний Альянс» налаштований на повну заміну усіх заступників міського голови та виступатиме за відкриті конкурси на начальників управлінь та відділів. Про це у розмові з кореспондентом видання «Тиждень-Бровари» заявила перший номер у списку «ДемАльянсу», депутат Броварської міської ради Аліна Дяченко.

«Для нас питання повного оновлення заступників мера є принциповим питанням. Це команда Партії регіонів, і вони мають піти у минуле. Своїх кандидатур ми нікуди не маємо, окрім секретаря ради. Але при цьому готові розглядати інші кандидатури від інших фракцій», — заявила депутат.

За словами Аліни Олексіївни, головною темою дискусії зустрічі може стати регламент та депутатські комісії.

«Для нас є ключовим включення до регламенту позицій про прямі трансляції сесій, засідань виконкому та засідань депутатських комісій (!!!), створення архіву трансляцій на сайті Броварської міської ради», — розповіла лідер «ДемАльянсу».

Ще одним важливим моментом функціонування міської ради є, за словами депутата, створення місць для присутності громадян на сесії.

«Потрібні прозорі столи у сесійній залі і більше місця для громадян. Треба, щоб депутати постійно відчували, хто їх обрав та в чиїх інтересах вони мають приймати рішення. Ми хочемо прописати порядок надання слова присутнім на сесіях, виконкомі та комісіях. Щоб люди реально могли виступати перед депутатами», — зазначила Аліна Дяченко.

Ще одна пропозиція з якою виступить фракція «Демократичний Альянс» — розробити «Порядок використання сесійної зали та інших приміщень міської ради для проведення зборів і засідань».

«Громадські організації мають право і треба надати їм таку можливість — використовувати приміщення для своїх заходів, подаючи на сайті міськради заявку. На офіційному порталі міської ради повинен бути оприлюднений перелік усіх заходів кожен день у міській раді, і щоб кожен відвідувач сайту його бачив, в тому числі і преса», — підсумувала перший номер у списку «Демократичного Альянсу».

Фото видання “Маєш право знати”

Поділіться.

Коментарі закриті.