Дистанційна робота: для броварських учителів закуплять 628 ноутбуків

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішнього засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань броварські обранці схвалили зміни до Програми розвитку системи освіти громади на 2019 – 2023 роки. У відповідному проєкті рішення закладено закупівлю 628-ми ноутбуків на суму 3 млн 768 тис. грн. Документ має остаточно затвердити рада Броварської ОТГ під час 10-ої чергової сесії, яка призначена на 29 липня.

Як розповіла під час гуманітарної комісії керівниця управління освіти та науки Оксана Мельник, рішення в цілому направлене на підготування шкіл і садочків до нового навчального року. Чиновники посилаються на постанову Кабміну, спрямовану на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Чиновники Броварської ОТГ вказують, що під час навчального процесу в закладах загальної середньої освіти передбачена субвенція на придбання ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів. Таким чином можновладці прагнуть організувати дистанційне навчання.

Використання субвенції здійснюється на засадах співфінансування, зауважують в управлінні освіти та науки Броварської ОТГ. Не більш як 70 % – за рахунок субвенції та не менш як 30 % – за рахунок коштів місцевих бюджетів. Тож на співфінансування з боку громади вирішили виділити 3млн 768 тис. грн.

Придбати вирішили 628 ноутбуків. Мовляв, таку потребу підрахували згідно з інформацією від керівників закладів освіти. Тобто на кожен ноутбук із бюджету Броварської громади планують передбачити по 6 тис. грн.

У розрізі навчальних закладів найбільше ноутбуків отримають школи №№ 5, 7 і 10 (по 72 – 77 комп’ютерів). Найменше – Броварське навчально-виховне об’єднання (1 ноутбук). Загальний розподіл дивіться в таблиці нижче (числа наведені в тис. грн).

додаток до проєкту рішення

Частка фінансування ноутбуків від Броварської ОТГ. Щоб дізнатися кількість для кожної зі шкіл, необхідно суму в правій колонці, яка наведена в тис. грн, розділити на 6.

Які ще зміни внесуть до «освітньої» програми

Загалом фінансування заходів програми збільшується на 8,874 млн грн (4,082 млн грн із  бюджету розвитку та 4,792 млн грн – загальний фонд). Таким чином повний обсяг фінансування за програмою становитиме 56 млн 608 тис.грн.

Серед найвитратніших запланованих змін – знесення колишнього садочка «Соколик» на Торгмаші (424 тис. грн), ремонт бібліотеки в гімназії імені Степана Олійника (410 тис. грн), поточний ремонт огорожі в школі Требухова (423 тис. грн).

Також – поточний ремонт зовнішніх тепломереж у садочку «Вишенька» (400 тис. грн) та газової котельні в требухівській «Країні дитинства» (360 тис. грн).

Читайте також

  1. «Освітні» кошти перерозподілили: акцент на дитячі садочки
  2. Уряд інвестує 1 млрд грн на Інтернет та комп’ютери в школах
  3. Не зміг вкрасти комп’ютер, бо заснув – поліція затримала злодія
Поділіться.

Залиште відповідь